دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال

همراه در مسیر یادگیری

منوی دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال


راهنمای پرداخت اقساطی هزینه شرکت در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال
. . . . . . . . . . . . .

شما می توانید به صورت اقساطی هزینه شرکت در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال را بپردازید. 

 

پرداخت یکجا:

پرداخت هزینه کامل دوره و استفاده یک ساله از کل ویدئوهای دوره، با پرداخت کل هزینه دوره یعنی سه میلیون تومان امکان پذیر است. برای عزیزانی که هزینه دوره را به صورت یکجا پرداخت می کنند کد تخفیف mydmc500 در حال حاضر فعال است و می‌توانند فقط با پرداخت 2.5 میلیون تومان، یک سال، از لحظه پرداخت، از ویدئوهای دوره و پرسش و پاسخ ها استفاده کنند، در گروه پشتیبانی حضور داشته باشند، سوالات خود را در فرم پرسش و پاسخ بپرسند و پاسخ خود را در گروه یا لایو اینستاگرامی یا وبینارهای ماهیانه دریافت کنند. 

 

پرداخت اقساطی:

امکان پرداخت در سه قسط، فراهم شده است.

قسط اول: پرداخت مبلغ یک میلیون تومان و استفاده از ویدئوهای دوره و تمام امکانات به صورت کامل تا آبان‌ماه.

قسط دوم: پرداخت مبلغ یک میلیون تومان و استفاده از ویدئوهای دوره و تمام امکانات به صورت کامل تا بهمن‌ماه.

قسط سوم: پرداخت یک میلیون تومان و استفاده از ویدئوهای دوره تا پایان آن.

 

نکته مهم: تمام عزیزانی که از امروز ثبت نام خود را به صورت اقساط انجام می‌دهند مانند همه عزیزانی که از فروردین ماه در دوره ثبت‌نام کرده‌اند می‌توانند تمام ویدئوهای منتشر شده را ببینند و پرسش‌های خود را مطرح کنند. به تمام پرسش‌ها پاسخ داده می‌شود. یک گروه پشتیبانی جدید برای این عزیزان در نظر گرفته شده است. 

پیش از پرداخت حتما ویدئوی معرفی دوره، پرسش‌ها و پاسخ‌ها و فایل صوتی را در این صفحه گوش کنید: معرفی دوره

 

سوال: آیا به محض پرداخت، امکان مشاهده ویدئوهای دوره را دارم؟  

پاسخ: بله. تمام ویدئوها تا اینجا در دسترس شما قرار می‌گیرد.

 

سوال: آیا پس از گذشت یک سال، باز هم می توانم از ویدئوهای دوره استفاده کنم و پرسش و پاسخ اعضای جدید را ببینم و بشنوم و از ویدئوهای جدید استفاده کنم؟ 

پاسخ: بله. با پرداخت یک هزینه بسیار کم (کمتر از 500 هزار تومان) برای یک سال امکان تمدید دوره برای یک سال دیگر وجود دارد. 

 

سوال: آیا تفاوتی بین خدمات ارائه شده به افرادی که پرداخت را به صورت اقساطی انجام می‌دهند یا افرادی که کل هزینه دوره را به صورت یکجا پرداخت می‌کنند وجود دارد؟ 

پاسخ: بجز تخفیف 500 هزارتومانی پرداخت، خیر. هیچ تفاوتی وجود ندارد و تمامی امکانات آموزشی به صورت کامل در اختیار شما قرار دارد. 

 

همین حالا، پس از مشاهده ویدئوی معرفی دوره و مطالعه شرایط، عضو شوید و از منوی سمت راست بخش اعضا، گزینه پرداخت اقساطی را انتخاب کنید و دوره را برای خود فعال کنید. پس از پرداخت، به پشتیبان اطلاع دهید که شما را به گروه پشتیبانی تلگرامی دوره اضافه کند تا علاوه بر طرح پرسش‌هایتان در گروه تلگرامی که توسط آقای طالبی مستقیما پاسخ داده می‌شود، با دیگر عزیزان شرکت کننده در دوره هم شبکه‌سازی کنید. یکی از مهمترین ویژگی‌های این دوره آنلاین آموزشی، علاوه بر «خدمات پس از فروش» که در حوزه آموزش ارائه می‌شود، همین امکان پرسش و پاسخ مستقیم با مدرس است که تا پایان دوره همراه شما است.