پرسش و پاسخ 24 خرداد- Lead Generation2

1. ما صرافی ارز دیجیتال هستیم برای بدست اوردن لید از روش reward استفاده میکنیم. یعنی برای ثبت نام تعدادی ارز جایزه میدیم. اطلاعاتی که دریافت میکنیم بابت احراز هویت کاربر هست. به نظر شما چه اطلاعاتی میتونیم از کاربر داشته باشیم تا از لید به MQL و SQL برسیم؟

2. شماره موبایل لیدهای جمع آوری شده (مشتریان بالقوه) که با استفاده از گجت واتس اپ سایتمون پیام میدن، بدون نام و سایر مشخصات هست و بالطبع ذخیره هم نیستن. آیا راهی برای اکسپورت این شماره ها و ذخیره در اکسل هست؟

3. در حوزه گردشگری، چطور می‌تونم ایمیل و شماره تماس جمع کنم. در واقع ما فقط از مشتریانی که ازمون بلیط خریدند، شماره تماس و گاهی ایمیل داریم و جامعه آماری‌مون خیلی محدوده. برای افزایش این تعداد، چه راه‌هایی پیشنهاد می‌کنید؟ در واقع از چه راهی می‌شه مخاطب رو متقاعد کرد که شماره تماس یا آدرس ایمیلش رو به ما بده؟

4. مدیر سایت استادمجازی هستم OstadMajazi.com مارکت پلیس آموزشهای ویدیویی و صوتی روانشناسی و حال خوب + فایلهای خودهیپنوتیزم و سابلیمینال. اوایل این کار هستیم و مخاطب زیادی نداریم. چطوری lead generation کنیم و چطوری از لیدامون استفاده بهینه کنیم؟

5. سه شنبه قبل لینک ورود به جلسه باز نشد و من روز بعد فایل دانلودی رو دیدم به هر حال ممنونم جلسه آموزشی خیلی عالی بود

میخواستم بدونم چه کار کنیم که کلیک مون بالا بریم و بازدیدکنندگان مون تبدیل به لید بشن؟ سایت ما روی یه کی وردی بالاست که اصلا هدف مون نیست چطور میتونیم بازدید رو به سمت کلمه کلیدی هدف تعییر بدیم؟

6. آیا در حوزه‌ی B2B آباژور پیشنهادی برای پیدا کردن لیدها به خصوص توزیع کنندگان دارید؟

7. برای ارائه خدمات ترجمه و ویرایش چطوری لید جمع کنیم؟ 99 درصد ارتباط من در این حوزه با مترجم و ویراستار و ناشره نه کارفرما و مشتری.

8. با توجه به تعداد زیاد محصولات در داروخانه پیشنهادتون چی هست؟ داروخانه اینترنتی هستیم