1. هوش مصنوعی Albert:این ابزار فرآیندهای بازاریابی دیجیتال را اتوماتیک‌سازی می‌کند. این ابزار در مواردی مانند تعریف کمپین، نوع محتوای آن، نرخ کلیک و کانال‌های تبلیغات پیشنهادی به شما کمک می‌کند و مانند یک دستیار به مارکتر کمک می‌کند.

2. GumGum: این ابزار از بینایی ماشین برای اثربخشی تبلیغات روی مشاهده‌کنندگان استفاده می‌کند. هدف این است که مدل مبتنی بر یادگیری ماشین مانند یک انسان ببیند و مثلا نحوه مشاهده یک تصویر توسط مخاطب را تحلیل کند.

3. Protagonist: این ابزار، محتوای پیرامون برند شما، نوع نگاه مردم به برند شما و واکنش آن‌ها به محصولات شما را استخراج می‌کند.

4. Ebay Chatbot: این ابزار تجربۀ کاربری مشتریان با بات‌ها و چت بات‌های هوشمند را بهبود می‌دهد. این ابزارها روز به ‌روز به سمتی می‌روند که مخاطب متوجه نشود با انسان ارتباط برقرار می‌کند یا ماشین؟! Ebay Chatbot از NLP و پردازش گفتار استفاده می‌کنند.

5. Amazon Echo: این ابزار امکان Touch-Free Shopping (خرید بدون اینکه چیزی را لمس کنید!) را با توسعه سیستم‌های درک گفتگوی ماشینی و بینایی تصویر فراهم می‌کند.

6. Curata: این ابزار از هوش مصنوعی برای گردآوری، بومی‌سازی و انتشار صحیح محتوای مورد نیاز شما به مخاطبانتان استفاده می‌کند.

7. WixADI: این ابزار با استفاده از هوش مصنوعی طراحی سایت‌های خلاقانه بر اساس طراحی تجربه‌ی کاربری با بهره‌گیری از ترجیحات کاربران، نقشه‌های حرارتی، تست‌های A/B و موارد مشابه دیگر انجام می‌دهد.

8. OPTIMAI و Automizy.com: این ابزارها کمپین‌های ایمیلی را بهینه می‌کنند و اتوماسیون کمپین‌های ایمیلی از نظر تولید محتوا، تقسیم‌بندی مخاطب، زمان‌بندی ارسال و سنجش اثربخشی را انجام می‌دهند.

9. Sprout Social، Data Gran و Clearmob: این ابزارها بهینه‌سازی اینفلوئنسر مارکتینگ از طریق کمک به تشخیص اینفلوئنسر مناسب برای برند، وضعیت فالوئرهای اینفلوئنسر مربوطه و تشخیص میزان جعلی بودن طرفداران را انجام می‌دهند.

 

مهم: سایتی با نام automizy . ir با ایمیل info @ automizy . ir هم دیده شده است که طبق بررسی‌های ما هیچ ربطی به سرویس جهانی automizy.com ندارد و هیچ مدرکی مبنی بر ارتباط این دو منتشر نشده است. قبل از کار با آن هشدار داده می‌شود که دقیقاً بررسی کنید. بررسی‌های ما نشان می‌دهد این سایت که ir. است ممکن است از تشابه نام استفاده یا سوءاستفاده کرده باشد. 

خلاصه موضوعات ویدئو

1. هوش مصنوعی albert، این ابزار فرآیندهای اتوماتیک‌سازی مدیریت بازاریابی دیجیتال را انجام می‌دهد. 2. GumGum، این ابزار از بینایی ماشین برای اثربخشی تبلیغات روی مشاهده کنندگان استفاده می‌کند. 3. Protagonist، این ابزار محتوای پیرامون برند شما، نوع نگاه مردم به برند شما و واکنش آن‌ها به محصولات شما را استخراج می‌کند. 4. ebay Chatbot، این ابزار تجربه‌ی کاربری مشتریان با بات‌ها و چت بات‌های هوشمند را بهبود می‌دهد. این ابزارها روز به ‌روز به سمتی می‌روند که مخاطب متوجه نشود با انسان ارتباط برقرار می‌کند یا ماشین. 5. Amazon Echo، این ابزار امکان Touch-Free Shopping را با توسعه سیستم‌های درک گفتگوی ماشینی و بینایی تصویر فراهم می‌کند. 6. Curata، این ابزار از هوش مصنوعی برای گردآوری، بومی‌سازی و انتشار صحیح محتوای مورد نیاز شما به مخاطبانتان استفاده می‌کند. 7. WixADI، از این ابزار برای استفاده از هوش مصنوعی در طراحی سایت‌های خلاقانه و طراحی تجربه‌ی کاربری با بهره‌گیری از ترجیحات کاربران، نقشه‌های حرارتی، تست‌های A/B و موارد مشابه دیگر استفاده می‌شود. 8. OPTIMAI و Automizy، این ابزارها اتوماسیون کمپین‌های ایمیلی از نظر تولید محتوا، تقسیم‌بندی مخاطب، زمان‌بندی ارسال و سنجش اثربخشی را انجام می‌دهند. 9. Sprout Social، Data Gran و Clearmob، این ابزارها بهینه‌سازی اینفلوئنسر مارکتینگ از طریق کمک به تشخیص اینفلوئنسر مناسب برای برند، وضعیت فالوئرهای اینفلوئنسر مربوطه و تشخیص میزان جعلی بودن طرفداران را انجام می‌دهند.