با عضویت در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال می‌توانید تمام ویدئوهای دوره را مشاهده کنید.


پرسش و پاسخ شرکت‌کنندگان دوره

سلام. در ابتدای ویدیو فرمودید که این سرورها 2 شرط اساسی دارند که یکی از آنها اتصال به اینترنت پرسرعت است. فکر میکنم به شرط دوم پرداخته نشد یا من متوجه نشدم. ممنون میشم بفرمایید شرط دوم چی هست.

به این سوال پاسخ داده شده است ولی برای مشاهده پاسخ این پرسش،باید عضو دوره باشید و بسته شامل این جلسه را تهیه کرده باشید. پاسخ‌ها به صورت فایل صوتی، ویدئویی یا متنی هستند و اهمیت پرسش و پاسخ‌ها در بسیاری از موارد حتی از ویدئوهای آموزشی دوره هم بیشتر است! در واقع، مهمترین ویژگی دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، همین پرسش و پاسخ‌ها است که با عضویت و تهیه بسته‌ها می‌توانید از آنها استفاده کنید.

خلاصه موضوعات ویدئو

سیستم کامپیوتری متصل به اینترنت پرسرعت و با IP های استاتیک. در سرورهای اختصاصی تمام منابع سرور در اختیار سایت یا سایت‌های مالکین سرور است و به اشتراک گذاشته نمی‌شود. سرور اختصاصی یک انتخاب بسیار مناسب برای وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های پربازدید است که خواهان کیفیت، امنیت و کنترل روی منابع و نحوه مصرف آن هستند.

مجموعه‌ای از امکانات سخت افزاری، شبکه، اینترنت پرسرعت، سیستم‌های خنک کننده با قدرت بالا و سیستم برق بسیار قدرتمند که سرورهای اینترنت در آن نگه‌داری می‌شوند. دیتاسنتر بهترین مکان برای میزبانی سرورهای اختصاصی با امنیت بالا و بسیار مجهز است.

در سال 99 سرورهای اختصاصی با کانفیگ یا مشخصات قابل قبول، هزینه‌ای بین 30 تا 50 میلیون تومان داشته‌اند.

تعدادCPU ، میزان RAM ، فضای هارد، نوع هارد، اینترنت، امنیت سیستم، فایروال و شبکه‌ای که دیتاسنتر دارا است. در این ویدیو توضیحات کاملی درباره استفاده و هزینۀ کردن یک سرور اختصاصی ارائه شده است.