شرکت در دوره به صورت قسطی

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، 90 است. هر جلسه شامل یک سری ویدئوی آموزشی بعلاوه جلسات پرسش و پاسخ هفتگی است. شما می‌توانید سوالات خود را درباره هر جلسه در سایت ثبت کنید و مدرس دوره، تک تک سوالات را پاسخ می‌دهد.

برای شرکت در دوره، ابتدا در سایت ثبت‌نام می‌کنید. سپس، می‌توانید هزینه کل دوره را با یک تخفیف به صورت یکجا پرداخت کنید و کل دوره را تهیه کنید. اما اگر امکان پرداخت هزینه کل دوره به صورت یکجا را ندارید، امکان شرکت در دوره به صورت قسطی هم وجود دارد.

شما می‌توانید هزینۀ شرکت در دوره را در سه قسط بپردازید. در واقع هزینۀ شرکت در 30 جلسه اول را پرداخت می‌کنید. برای دیدن این 30 جلسه 8 ماه فرصت دارید. هر زمان این 30 جلسه تمام شد یا هر وقت امکانش را داشتید می‌توانید 30 جلسۀ بعدی (یا 60 جلسۀ باقی‌ماندۀ کل  دوره) را تهیه کنید. 

برای خرید قسطی، بهره پرداخت نمی‌کنید. از شما چک و سفته دریافت نمی‌شود. نیازی به ضامن معتبر یا نامعتبر هم ندارید! 

البته توصیه می‌کنیم که کل دوره را به صورت کامل تهیه کنید. به دو دلیل. اول اینکه برای تهیۀ کل دوره یک کد تخفیف دارید و می‌توانید کل دوره را با این تخفیف ویژه تهیه کنید. دلیل دوم هم این است که در صورت افزایش قیمت دوره، هزینۀ باقی‌ماندۀ دوره (باقی اقساط) را باید با قیمت جدید پرداخت کنید. البته حداقل یک ماه پیش از افزایش قیمت، اطلاع‌رسانی انجام می‌شود.

از سال 1400 تا 1402 فقط یک بار در فروردین 1402 افزایش قیمت داشته‌ایم.