ثبت‌نام سازمانی

یکی از ویژگی‌های سازمان‌ها و کسب و کارهای موفق، تشویق کارمندان و اعضا به پیشرفت است. بخش بزرگی از این پیشرفت می‌توانید با یادگیری مهارت‌های جدید و به روز کردن آن به وجود می‌آید. اگر شما صاحب یک کسب و کار هستید، در بخش منابع انسانی و آموزش یک شرکت فعالیت می‌کنید یا همان کارمندی هستید که به دنبال یادگیری و موفقیت بیشتر در مسیر کاری خود است، می‌توانید با ثبت‌نام سازمانی در این دوره از تخفیف ویژه آن بهره‌مند شوید.

امکان ثبت‌نام سازمانی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال وجود دارد. تاکنون موسسات مالی، شرکت‌های خصوصی، کارخانجات صنعتی، شرکت‌های خدماتی و ... اقدام به ثبت‌نام گروهی کارکنان خود در این دوره کرده‌اند.

درخواست رسمی در سربرگ شرکت خود نوشته و آن را به ایمیل info@mydmc.ir ارسال کنید. با شما تماس می‌گیریم و شرایط خاص برای ثبت‌نام سازمانی خدمت شما اطلاع‌رسانی می‌شود. 

 

چند پرسش پرتکرار

🔘 حداقل تعداد نفرات برای ثبت‌نام سازمانی چند نفر است؟

حداقل 5 نفر و به صورت همزمان. برای تعداد کمتر، می‌توانید از روند عادی ثبت‌نام و شرکت در دوره استفاده کنید. برای تعداد کمتر از 5 نفر امکان ثبت‌نام سازمانی وجود ندارد.

 

🔘 آیا برای تهیۀ سازمانی فاکتور رسمی صادر می‌شود؟ 

بله. برای ثبت‌نام 5 نفر و بیشتر، امکان صدور فاکتور رسمی وجود دارد. 

 

🔘 آیا افرادی که طبق فرآیند سازمانی ثبت‌نام می‌کنند نسبت به ثبت‌نام عادی ساید تفاوت یا محدودیتی دارند؟

خیر، منابع آموزشی هیچ تفاوتی نخواهد داشت و مزیت دریافت تخفیف سازمانی را دارا هستید.

 

🔘 آیا امکان ثبت‌نام به صورت اقساط برای سازمان‌ها وجود دارد؟

برای ثبت‌نام و شرکت کردن بیش از 30 نفر از کارکنان، امکان پرداخت در چند نوبت برای سازمان‌ها وجود دارد.

 

🔘 آیا برای سازمان‌ها امکان برگزاری جلسات آنلاین خاص سازمان وجود دارد؟

برای سازمان‌های با شرکت‌کنندۀ بیش از 30 نفر، امکان برگزاری وبینارهای ماهیانه برای پاسخ‌گویی به سوالات سازمانی، طرح پروژه و تمرینات منطبق با نیازهای سازمانی به صورت خصوصی وجود دارد. همچنین امکان تعیین مسئول آموزش اختصاصی برای سازمان برای پیگیری تمرین‌ها و پروژه‌ها با دریافت هزینه وجود دارد. 

 

🔘 پرسش دیگری دارید؟ 

با ما تماس بگیرید. پاسخ می‌دهیم: تماس با ما