یاسمین صابونی

یاسمین صابونی

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

سرکار خانم یاسمین صابونی از 1399/02/04 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. یاسمین در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن پایان دوره دوره است.یاسمین صابونی را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
| اینستاگرام| ویرگول

یاسمین صابونی در یک نگاه
  • یاد گرفتن، حس زنده بودن به من میده. پس همیشه دنبال یاد گرفتنم.
  • مسئولیت پذیری و تعهد از مشخصه‎‌های منه.
  • نظم و قانون‌مداری در کار برای من یک ارزشِ مهمه.
  • به نظر من شغل، بستریه برای شناخت و توسعه فردی.
یاسمین صابونی دربارۀ خودش گفته:
بهار سال 97 من یک فارغ التحصیل رشته فیزیک بودم که چند سالی سابقه تدریس داشتم. به صورت خودخوان J.s ,CSS, HTML رو یاد گرفته بودم. پس وارد یک کسب و کار اینترنتی در حوزه کتاب (کتابفروشی آنلاین) شدم. و همین آغاز آشنایی من با دنیای بازاریابی دیجیتال بود. یک تیم پر انرژی و با انگیزه بودیم که قدم قدم پیش رفتیم و موفقیت‌هایی کسب کردیم.
هر روز سئو برای ما مهم‌تر می‌شد، پس تصمیم گرفتم فارغ از اطلاعات پراکنده، جدی و منسجم توی زمینه سئو یاد بگیرم و تجربه کسب کنم. وارد دنیای سئو شدم. در حال حاضر حدود یک سالی هست در زمینه سئو و تولید محتوای متنی فعالیت جدی دارم.
چند سالی هست که از طریق کانال تلگرام «کار و کسب» با آقای طالبی آشنا هستم. بعد از اعلام آغاز دوره‌ی آنلاین دیجیتال مارکتینگ توی اسفند ماه98، مطمئن بودم اگر بخوام حرفه‌ای وارد دنیای کسب و کار آنلاین بشم، این دوره، کلید ورود به این دنیاست.

یاسمین صابونی دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
متاسفانه یا شاید هم خوشبختانه، من آدمِ کلاس رفتن نبودم و نیستم. و همیشه ترجیح دادم خودم یه چیزی رو یاد بگیرم. اما الان که تقریبا 4 ماهی هست توی دوره شرکت کردم، و تنها حسرتم دیر ثبت نام کردن توی دوره هست. فکر می‌کنم یکی از مواردی که این دوره رو از بقیه دوره‌ها شاخص می‌کنه. همین نکته‌ای هست که آقای طالبی توی این دوره دارند به ما یاد میدن و در بیشتر ویدئوها تاکید دارند، `یاد دادن یادگیری` . چرا؟
علم و تکنولوژی در هر حوزه‌ای، توی دنیای امروز خیلی سریع در حال تغییر هست. زمان محدود، اما ابزار، نظریات زیاد و همه در دسترس. توی این دوره، زمان گذاشتن و یادگرفتن یک موضوع سخت‌تر شده. وقتی که فکر می‌کنی توی یک موضوع داری متخصص می‌شی؛ ناگهان می‌فهمی یک‌سری نظریات و روش‌ و ابزار جدید اومده که این حوزه رو اساسی تغییر داده. پس فکر می‌کنم تنها چیزی که با کمترین ریسک می‌تونیم روش سرمایه‌گذاری کنیم؛ یادگرفتنِ یادگیریه.

یاسمین صابونی در در حوزه کپی‌رایتینگ و بازاریابی محتوایی ، به عنوان فریلنسر در حال فعالیت است. دربارۀ در حوزه کپی‌رایتینگ و بازاریابی محتوایی شاید بد نباشد بدانید که:

تا اینجا در دوره، یاسمین صابونی مجموعاً 1 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که یاسمین صابونی تا اینجای دوره پرسیده است:
سلام وقت بخیر از توضیحات کاملی که در مورد RFM ارائه کردید؛ خیلی ممنونم. در این مدل، فاکتور زمان نقش زیادی داره، به همین خاطر، فکر می‌کنم «زمانِ اجرای این مدل» (به خصوص برای اولین بار) روی دسته‌بندی مشتریان و برنامه بازاریابی که برای هر دسته می‌چینیم، تاثیر زیادی داشته باشه. حالا سوالم این هست آیا بهترین زمان برای اجرای RFM ، وجود داره؟ وقتی که 2-3 ماهی از اجرای کمپین گذشته باشه، زمان خوبیه؟ یا نه در نهایت که روال RFM مدتی اجرا بشه، داده‌ها خودشون رو اصلاح می‌کنند؟