کاوه متمادی

کاوه متمادی

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای کاوه متمادی از 1399/11/13 در دورۀ آنلاین بازاریابی دیجیتال شرکت کرده‌است. کاوه در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته اول دوره است.کاوه متمادی را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
وب سایت | اینستاگرام | کانال تلگرام

کاوه متمادی در یک نگاه
  • مهارت: دیجیتال مارکتینگ
  • مهارت: تبلیغ نویسی
  • علاقه: سئو و بازاریابی درونگرا
  • علاقه: سیستم سازی و کسب و کارهای پلتفرمی
  • ویژگی: ایده آل گرا
  • ویژگی: پشتکار
  • ویژگی: پرانرژی
کاوه متمادی دربارۀ خودش گفته:
تا حدی درونگرا
ایده آل گرا
عاشق فضای مجازی و تجارت آنلاین
با ۲۰ سال سابقه فعالیت که ۱۰ سال آن کسب درآمد مستقیم بده
اهل مطالعه و دوچرخه سواری و شنا
کاوه متمادی در گیل تجارت هوشمند کاوه ، به عنوان مدیر تجارت الکترونیک در حال فعالیت است. دربارۀ گیل تجارت هوشمند کاوه شاید بد نباشد بدانید که:
دو کسب و کار آنلاین در حوزه نیازمندی های شهری (لوکال سئو) و خرید گروهی در گیلان داریم.
خدمات حرفه ای سیستمهای پیامدهای (سامانه پیامک)
خدمات طراحی و توسعه سایت
خدمات مشاوره و اجرای دیجیتال مارکتینگ

تا اینجا در دوره، کاوه متمادی مجموعاً 1 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که کاوه متمادی تا اینجای دوره پرسیده است:
با سلام جناب طالبی عزیز - ما بیش از 10 سال هست که تخصصی از جوملا برای چند کسب و کار خودمون استفاده میکنیم - هم برای سایت های تبلیغاتی و هم فروشگاهی و هم پلتفرمهای تخصصی حوزه - و واقعا به حد کافی تسلط روش داریم و همه افزونه های مهمش رو به صورت اورجینال داریم و تمدید هم میکنیم و تنها ایرادش همون کمبود توسعه دهنده ها هستن که هزینه های ما رو بالا میبرن در غیر این صورت واقعا جوملا به دلیل رعایت ساختار mvc در برنامه نویسی آن بسیار مناسب و از نظر ما بهتر از وردپرس هست. حالا سوال ما اینه تو ویدیو هم فرمودید که تو بازدیدهای بالا سی ام اس ها نیاز به تیونینگ دارن و مثل حالت برنامه نویسی خالص از پایه نیستن و کدهای اضافه دارن. میشه منبعی معرفی کنید که دقیقا به لحاظ فنی متوجه بشیم این تفاوت برنامه نویسی از پایه که میفرمایید خیلی میتونه بازدیدهای بالاتری رو تحمل کنه واقعا چیا هستن و با چه عبارتهایی میتونیم این موارد رو پیدا کنیم ؟