پیام اسمی

پیام اسمی

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای پیام اسمی از 1398/12/27 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. پیام در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته شصتم دوره است.پیام اسمی را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
وب سایت | اینستاگرام

پیام اسمی در یک نگاه
  • کمک به دیگران
  • کتاب خوندن و یادگیری
  • خانواده دوست
  • پشتکار بالا
  • عشق سفر
  • کنجکاو
  • شجاع
پیام اسمی دربارۀ خودش گفته:
هیچ وقت کم نمیارم. هر بار که زمین میخورم بازم بلند میشم قوی تر از قبل.
پیام اسمی دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
خیلی خوبه. باید حسابی وقت بزاری
پیام اسمی در گامان تزیین جاوید ، به عنوان مدیر وبسایت شرکت در حال فعالیت است. دربارۀ گامان تزیین جاوید شاید بد نباشد بدانید که:
در زمینه کفپوش ، موکت و چمن مصنوعی
تا اینجا در دوره، پیام اسمی مجموعاً 6 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که پیام اسمی تا اینجای دوره پرسیده است:
سلام خسته نباشید. اگر call extension رو قرار بدیم و کاربر روی گزینه کال کلیک کنه و روی لینک اصلی عنوان کلیک نکنه تاثیر منفی روی اد رنک نمیزاره؟
سلام. در رابطه با سرچ کلمه های کلیدی همراه شهر ها. مثلا خرید چمن مصنوعی در کرج چه استراتژی باید پیش بگیریم؟ باید صفحه ای مجزا درست کنیم برای این موارد یا اینکه داخل همان صفحه اصلیمون متن اضافه کنیم و شهرهای مختلف رو داخلش بیاریم؟
سلام . گاهی محصولی رو میدونیم در آینده مثلا سه الی چهار ماه بعد اضافه خواهیم کرد که در حال حاضر شرایطش رو نداریم. آیا میتونیم استارت کار و تولید محتوا روی اون کلمه رو از الان که میدونیم قراره بعدا روش کار بشه و محصولشو بیاریم بزنیم ؟
سلام اگر ممکنه در مورد اینکه چطور مثلا هم با شمعدانی فارسی و هم عربی بتونیم رتبه خوبی بگیریم صحبت بفرمایید.
سلام در بحث انتشار رپورتاژ آگهی ها گه گاه دیده شده که سایت ها لینک هارو بر میدارن یا تغییر میدن که تا وقتی خودمون سر نزنیم هر ازچندگاهی قابل شناسایی نیست. آیا راهی وجود داره که بتونیم متوجه بشیم؟ و مورد دوم این هست که از نظر قانونی چه کاری میتونیم انجام بدیم؟ چون اگر سایتی این کار رو یک بار انجام داده باشه امکانش هست مجدد هم تکرار کند.
سلام چطور متوجه بشیم از کجا هاست بخریم بهتر هست؟ بطور مثال برای سایت فروشگاهی با روزانه حدود هزار بازدید برای اینکه خیالمون از بابت سرور راحت باشه کجارو میشه انتخاب کرد که هم هاست قوی باشه و هم سرعت پاسخدهی پشتیبانیشون خوب باشه. و اینکه چه نوع هاستی رو تهیه کنیم( براساس معیار بازدید)
به این سوال پاسخ داده شده است. برای استفاده از دوره و دریافت همۀ پاسخ‌ها عضو شوید و در دوره شرکت کنید.