پویان فیاضی

پویان فیاضی

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای پویان فیاضی از 1399/12/06 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. پویان در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن پایان دوره دوره است.پویان فیاضی را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
| لینکداین

پویان فیاضی در یک نگاه

پویان فیاضی در ازکی وام ، به عنوان Product Manager در حال فعالیت است. دربارۀ ازکی وام شاید بد نباشد بدانید که:
ما در ازکی وام میخواهیم که به پشتوانه تجربه و اعتبار برند ازکی و تیمی حرفه‌ای در حوزه خدمات مالی قدم‌های درستی برداریم. نتیجه فعالیت‌های ما، بالا بردن قدرت خرید و بهبود کیفیت زندگی است. درواقع ما علاوه بر ساده کردن مسیر دریافت اعتبار و وام برای مشتریان، آن‌ها را به شبکه گسترده‌ای از فروشندگان کالا و خدمات وصل می‌کنیم؛ هدف ما همین است کوتاه کردن مسیر خواستن تا رسیدن
تا اینجا در دوره، پویان فیاضی مجموعاً 1 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که پویان فیاضی تا اینجای دوره پرسیده است:
سلام برای شارژ مجدد دامنه هایی که تاریخش گذشته و الان ساسپند شده باید در چه سایت هایی اقدام و پرداخت کنیم؟همون سایت هایی که برای خرید دامنه گفتید؟