پویان خالقی نیا

پویان خالقی نیا

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای پویان خالقی نیا از 1398/12/19 در دورۀ آنلاین بازاریابی دیجیتال شرکت کرده‌است. پویان در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته اول دوره است.پویان خالقی نیا را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
| اینستاگرام | لینکداین

پویان خالقی نیا در یک نگاه

تا اینجا در دوره، پویان خالقی نیا مجموعاً 3 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که پویان خالقی نیا تا اینجای دوره پرسیده است:
سلام وقتتون بخیر. قصد خرید دامنه .club برای باشگاه ورزشی دارم (برای اینکه دامنه رند باشه این پسوند رو انتخاب کردیم) شنیدم از لحاظ سئو محلی بهتره که .ir انتخاب کنیم. آیا تفاوت خاصی از نظر سئو دارن؟ کسی میگفت اگر در کنارش یک دامنه .ir ثبت کنی و دامنه .ir رو به دامنه .club ریدایرکت کنی گوگل متوجه میشه ایرانه و مشکل احتمالی حل میشه. این هم بگم اصلا قرار نیست دامنه ir رو جایی تبلیغ کنیم و همه جا همون .club تبلیغ میشه. یعنی بعید میدونم اصلا کسی وارد .ir بشه که ریدایرکت بشه به .club ٰراهنمایی می کنید؟
سلام. میشه نمونه ای از استراتژی محتوای یک کسب و کار رو برامون بذارید؟ خیلیها میگن ما استراتژي محتوا براتون طراحی میکنیم ولی وقتی ازشون یه نمونه از کارهاشون رو میخوایم که بیشتر آشنا بشیم که قراره دقیقا چه کاری انجام بشه، از این کار خودداری میکنن.
سلام در مورد سئو و نیم فاصله و اینکه گوگل متوجهش میشه یا خیر، اشاره ای کرده بودید و چون مربوط به کلاس مدتها قبل بود شاید تغییری کرده باشه. کامل توضیح میدید؟