پویان خالقی نیا

پویان خالقی نیا

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای پویان خالقی نیا از 1398/12/19 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. پویان در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته شصت و هشتم دوره است.پویان خالقی نیا را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
| اینستاگرام | لینکداین

پویان خالقی نیا در یک نگاه

پویان خالقی نیا در فریلنسر ، به عنوان Google Ads Campaign Manager در حال فعالیت است. دربارۀ فریلنسر شاید بد نباشد بدانید که:

تا اینجا در دوره، پویان خالقی نیا مجموعاً 5 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که پویان خالقی نیا تا اینجای دوره پرسیده است:
سلام مجدد. خیلی ممنون از راهنمایی و توضیحات مفیدتون به سوالم. با توجه به جامع بودن موضوع، اگر شرایطش باشه و یک وبینار هم در این مورد داشته باشیم خیلی عالی میشه. فکر کنم مسئله مهمی باشه و به درد خیلیا بخوره. تشکر
سلام. در مورد ساخت تیم دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کارهای کوچک و متوسط توضیح میدین که بهتره ساختارش رو چطوری بچینیم؟ در جستجوهام به مدلی رسیدم که به ترتیب شامل مدیر مارکتینگ: مدیر دیجیتال مارکتینگ بود و بعد 5 زیرشاخه داشت شامل: آنالیزر دیجیتال مارکتینگ - متخصص تبلیغات - متخصص شبکه های احتماعی - متخصص محتوا - متخصص سئو (این 5 مورد با کمک فریلنسرها و آژانس های دیجیتال مارکتینگ) برام مبهمه که مثلا در این ساختار، وظایف آنالیزر دیجیتال مارکتینگ و متخصص محتوا چیه؟ یا مثلا چرا گرافیک دیزاینر نداره؟ به طور کلی در مورد چارت سازمانی دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کارهای کوچک و متوسط توضیح میدین؟
سلام وقتتون بخیر. قصد خرید دامنه .club برای باشگاه ورزشی دارم (برای اینکه دامنه رند باشه این پسوند رو انتخاب کردیم) شنیدم از لحاظ سئو محلی بهتره که .ir انتخاب کنیم. آیا تفاوت خاصی از نظر سئو دارن؟ کسی میگفت اگر در کنارش یک دامنه .ir ثبت کنی و دامنه .ir رو به دامنه .club ریدایرکت کنی گوگل متوجه میشه ایرانه و مشکل احتمالی حل میشه. این هم بگم اصلا قرار نیست دامنه ir رو جایی تبلیغ کنیم و همه جا همون .club تبلیغ میشه. یعنی بعید میدونم اصلا کسی وارد .ir بشه که ریدایرکت بشه به .club ٰراهنمایی می کنید؟
سلام. میشه نمونه ای از استراتژی محتوای یک کسب و کار رو برامون بذارید؟ خیلیها میگن ما استراتژي محتوا براتون طراحی میکنیم ولی وقتی ازشون یه نمونه از کارهاشون رو میخوایم که بیشتر آشنا بشیم که قراره دقیقا چه کاری انجام بشه، از این کار خودداری میکنن.
سلام در مورد سئو و نیم فاصله و اینکه گوگل متوجهش میشه یا خیر، اشاره ای کرده بودید و چون مربوط به کلاس مدتها قبل بود شاید تغییری کرده باشه. کامل توضیح میدید؟