پرهام خسروی

پرهام خسروی

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای پرهام خسروی از 1400/03/12 در دورۀ آنلاین بازاریابی دیجیتال شرکت کرده‌است. پرهام در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته دوازدهم دوره است.پرهام خسروی را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
| لینکداین

پرهام خسروی در یک نگاه
  • فراگیری سریع
  • هوش محیطی بالا
  • روحیه کار تیمی
  • مدیریت و نظارت دقیق
  • دقت عمل بالا
  • توجه به کیفیت خروجی
  • خلاق و ایده‌پرداز
پرهام خسروی دربارۀ خودش گفته:
پرهام خسروی هستم، متولد سال 69، دانش‌آموخته مهندسی برق گرایش مخابرات در دوره کارشناسی و مدیریت بازرگانی گرایش مدیریت استراتژیک در دوره کارشناسی ارشد.

تجربه کار در حوزه IT، تلکام و زیرساخت‌های مخابراتی را داشته و هم‌اکنون بیش از 4 سال است در حوزه دیجیتال مارکتینگ و طراحی کمپین‌های تبلیغاتی فعالیت دارم و با برندها و شرکت‌های مطرحی مانند همراه اول، ایرانسل، کارپینو، گلرنگ، بانک ملت، بانک شهر، اکتیو، بایودنت، اکشن، روبیکا و آژانس‌ها و شرکت‌های تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ مختلف همکاری موفق داشته‌ام و در حال حاضر مدیر محتوای شرکت مهندسی افق داده‌ها ایرانیان، فعال در حوزه شبکه و زیرساخت هستم.

از نظر شخصیتی فردی بسیار اجتماعی هستم و به راحتی در محیط کار با افراد و تیم‌های مختلف ارتباط برقرار کرده و همکاری‌های لازم را به عمل می‌آورم. از مهم‌ترین شاخصه‌های مثبت من روحیه کار تیمی و اهمیت بسیار زیاد به کیفیت خروجی فعالیت‌ها و پروژه‌ها بوده و رمز موفقیت هر تیمی را در دقت عمل می‌دانم. به فوتبال، موسیقی، کتاب، فیلم و محتوای خلاقانه نیز بسیار علاقه دارم.
تا اینجا در دوره، پرهام خسروی مجموعاً 1 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که پرهام خسروی تا اینجای دوره پرسیده است:
طبق فرمایشات شما New gTLDها طی یک الی سه سال آینده در ایران جایگاه خودشون رو پیدا می‌کنن، اما به نظر شما spelling این اکستنشن‌ها برای عموم مردم ساده و قابل فهم هست؟ به نظرتون این مسئله یه ریسک بزرگ برای کسی باشه که برنامه بلندمدتی رو برای راه‌اندازی یه کسب‌وکار در نظر داره محسوب نمی‌شه؟