وحید صادقی نژاد

وحید صادقی نژاد

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای وحید صادقی نژاد از 1400/12/02 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. وحید در حاضر، دانشجو است و جایی مشغول کار نیست. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته اول دوره است.وحید صادقی نژاد را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
| ویرگول

وحید صادقی نژاد در یک نگاه
  • علاقمند به نوآوری
  • عاشق تولید چیز جدید
  • تشنه یادگیری
  • علاقمند به گذشتن از محدویتها
  • عشق به اشترک گذاری داشته ها
  • دوست دار کار گروهی
  • حس خوب سخنرانی، مذاکره و نوشتن را در خودم میبینم.
وحید صادقی نژاد دربارۀ خودش گفته:
وحید صادقی نژاد
ساکن تهران
متولد 1358 تهران
کارشناس حسابداری کارشناس ارشد مدیریت دولتی
کارمند بانک اقتصاد نوین
18 سال سابقه کار بانکی در حوزه های محتلف
و علاقمندم که دانش، مهارت و هنر دیجیتال مارکتینگ را یاد بگیرم ودر این مسیر از دوره این موسسه را انتخاب و از آن رضایت کامل دارم و مسیرم را بسیار روشن میبینم .
هدفم کسب مهارت برای شغلی دیگرم و ورود به حوزه پویا تر است
وحید صادقی نژاد دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
مهمترین ویژگی این دوره شباهت بسیار زیاد به دوره حضوری است که جناب طالبی جدای برنامه ریزی کل دوره فضای کلاس را بسیار عالی طراحی می کند و به هیچ وجه کسل کننده نیست بسیار عالی و با صداقت هر آنچه را که میداند در اختیار دانشجو قرار می دهد و این است مبادله برد برد و ایجاد وفاداری پایدار بین عرضه کننده و استفاده کننده.

وحید صادقی نژاد در ، به عنوان در حال فعالیت است. دربارۀ شاید بد نباشد بدانید که:

تا اینجا در دوره، وحید صادقی نژاد مجموعاً 1 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که وحید صادقی نژاد تا اینجای دوره پرسیده است:
سلام و عرض ارادت . من از از دانشجویان جدید این دوره هستم و بسیار خوشحالم که این مسیر رو برای یادگیری انتخاب کردم. اگر اجازه داشته باشم می خواستم با توجه به ضعفهای خودم که شاید ضعف خیلی از دوستان هم باشه یه پیشنهاد مطرح کنم. پیشنهادم اینه که اگر بشه در همین ابتدا یک نقشه راه به صورت شماتیک طراحی بشه که ما بتونیم تفکر سیستمی مسیر یادگیری رو در ذهنمون ایجاد کنیم و مثل یه قانون همیشه با خودمون داشته باشیم، خیلی میتونه به ما کمک کنه که زود دلسرد نشیم یا مسیر رو اشتباه نریم . با تشکر و آرزوی توفیق برای معلم عزیز جناب آقای طالبی