نوید پورحیدری

نوید پورحیدری

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای نوید پورحیدری از 1399/12/07 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. نوید در حال حاضر جایی مشغول به فعالیت نیست و در جستجوی شغل است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته هفدهم دوره است.نوید پورحیدری را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
وب سایت | اینستاگرام| ویرگول

نوید پورحیدری در یک نگاه
  • علاقه مند به فضای دیجیتال و دیجیتال مارکتینگ
نوید پورحیدری دربارۀ خودش گفته:
سال 1394 وارد رشته ی مدیریت بازرگانی شدم و روز به روز علاقم نسبت به این رشته بیشتر می شد. در سمینار های مختلف شرکت می کردم و کم کم با حوزه ی کسب و کار های آنلاین و استارتاپ ها بیشتر و بیشتر اشنا شدم .
سال 1398 هم تصمیم گرفتم برای ارشد گرایش تجارت الکترونیک رو دنبال کنم
اسفند 1398 هم شروع کردم به آموزش راه اندازی سایت و اولین سایت رو با کمک دوستم زدم که یک سایت تولید محتوا درباره ی کسب و کار های کوچک و متوسط و استارتاپ ها بود.
نوید پورحیدری دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
از اسفند 1398 که شروع کردم به راه اندازی سایت و بعد از اون خودم رو درگیر تولید محتوای سایت کردم متوجه شدم که چقدر علم و دانشم کم هست . توی فضای مجازی و سایت ها کم کم با عادل طالبی آشنا شدم و در نهایت تصمیم گرفتم که از اول اما اینبار اساسی و روی اصول و کتاب شروع کنم . و اسفند 1399 توی دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال ثبت نام کردم
تا اینجا در دوره، نوید پورحیدری مجموعاً 2 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که نوید پورحیدری تا اینجای دوره پرسیده است:
سلام وقت بخیر و خدا قوت چطوری می تونیم دید تکنیکال اینستاگرام خودمون رو قوی تر کنیم و رفتارهای اینستاگرام رو بهتر بشناسیم؟ به عنوان مثال افرادی بر این باور هستند که در همان نیم ساعت اول انتشار پست، بهتر است پست را استوری کنیم در صورتی که افرادی دیگر پیشنهاد می کنند که 24 ساعت از انتشار پست بگذرد و بعد آن را استوری کنیم چون در این صورت ورودی بهتری از هشتگ ها خواهیم گرفت. و مثال های بیشمار دیگری که در تکنیک های گوناگون اینستاگرام وجود دارند. به نظر شما در این گونه مثال ها چه کار باید کرد؟ آیا منابع خارجی و معتبری میشناسید که بتوانیم به آن ها تکیه کنیم و کمتر دچار سردرگمی بشویم؟ ممنون از شما
سلام . می خواستم نظرتون در مورد استفاده کردن از vps به جای vpn رو بدونم برای دور زدن فیلترینگ سایت ها و استفاده کردن از خدمات سایت هایی که ما رو تحریم کردند مانند بعضی از صرافی های آنلاین . و با توجه به اینکه دانش فنی و تخصصی مربوط به vps رو ندارم ایا استفاده کردن از vps تنها برای دور زدن فیلترینگ هم مانند دیگر خدمات پشتیبانی vps پر هزینه هست ؟