نوید پورحیدری

نوید پورحیدری

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای نوید پورحیدری از 1399/12/07 در دورۀ آنلاین بازاریابی دیجیتال شرکت کرده‌است. نوید در حاضر، دانشجو است و جایی مشغول کار نیست. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته دوم دوره است.نوید پورحیدری را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
| اینستاگرام

نوید پورحیدری در یک نگاه
نوید پورحیدری دربارۀ خودش گفته:
سال 1394 وارد رشته ی مدیریت بازرگانی شدم و روز به روز علاقم نسبت به این رشته بیشتر می شد. در سمینار های مختلف شرکت می کردم و کم کم با حوزه ی کسب و کار های آنلاین و استارتاپ ها بیشتر و بیشتر اشنا شدم .
سال 1398 هم تصمیم گرفتم برای ارشد گرایش تجارت الکترونیک رو دنبال کنم
اسفند 1398 هم شروع کردم به آموزش راه اندازی سایت و اولین سایت رو با کمک دوستم زدم که یک سایت تولید محتوا درباره ی کسب و کار های کوچک و متوسط و استارتاپ ها بود.
نوید پورحیدری دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
از اسفند 1398 که شروع کردم به راه اندازی سایت و بعد از اون خودم رو درگیر تولید محتوای سایت کردم متوجه شدم که چقدر علم و دانشم کم هست . توی فضای مجازی و سایت ها کم کم با عادل طالبی آشنا شدم و در نهایت تصمیم گرفتم که از اول اما اینبار اساسی و روی اصول و کتاب شروع کنم . و اسفند 1399 توی دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال ثبت نام کردم
تا اینجا در دوره، نوید پورحیدری مجموعاً 1 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که نوید پورحیدری تا اینجای دوره پرسیده است:
سلام . می خواستم نظرتون در مورد استفاده کردن از vps به جای vpn رو بدونم برای دور زدن فیلترینگ سایت ها و استفاده کردن از خدمات سایت هایی که ما رو تحریم کردند مانند بعضی از صرافی های آنلاین . و با توجه به اینکه دانش فنی و تخصصی مربوط به vps رو ندارم ایا استفاده کردن از vps تنها برای دور زدن فیلترینگ هم مانند دیگر خدمات پشتیبانی vps پر هزینه هست ؟