مینا فرج نژاد

مینا فرج نژاد

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

سرکار خانم مینا فرج نژاد از 1398/12/27 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. مینا در حال حاضر در کسب و کاری در حوزۀ آفلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته سی و دوم دوره است.مینا فرج نژاد را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
| توییتر | اینستاگرام | لینکداین| ویرگول | یوتیوب

مینا فرج نژاد در یک نگاه
  • قطعا بزرگترین چالشی که می خوام توش بهترین بشم مذاکره است.
  • هیچ وقت دلسرد نمیشم و پشتکار زیادی دارم.
  • علاقه به استراتژی دارم و به شدت جذبم میکنه.
  • عاشق نجوم هستم قطعا اگر می تونستم به فضا هم سفر میکردم.
  • کوهنوردی منو سرحال میاره. همیشه نسبت به کوهنوردا حس خوبی دارم حس سرزندگی.
  • یک ارزوی کوتاه مدت من عالی شدن تو شبکه سازی هست.
  • کتابخونم جذابترین قسمت زندگیم هست اون قدر که بخشیدنشون سخت ترین کار برام هست.
مینا فرج نژاد دربارۀ خودش گفته:
سال ۸۹ سر یک دوراهی بودم برای انتخاب رشته. بین چیزی که دوستش داشتم یعنی اقتصاد و رشته های فنی، ولی بعد اقتصاد رو انتخاب کردم. برای مینای 18 ساله شروع قشنگی بود به طوریکه خوندن اقتصاد در دانشگاه تبریز قطعا قشنگ ترین دوران زندگی ۲۹ سالش هست.
اما خوندن مجله توسعه مهندسی بازار من رو به سمت بازاریابی جذب کرد. ۳ سال بعد در زندگیم کار تو حوزه فروش و بازاریابی محصولات نرم افزاری و خدمات آموزشی طی شد.
با خواندن کتاب‏های آقای کاتلر و آقای محمدیان عمیق تر این حوزه رو شناختم البته فاصله زیادی دارم تا بگم درش متخصص شدم. اما دوست دارم حوزه های مختلف بازاریابی رو بگردم تا بتونم اون جایی که منو بیشتر به وجد میاره پیدا کنم. البته حوزه استراتژی بازاریابی تا الان تونسته منو بیشتر درگیر خودش کنه. راستش دلم می خواد برای شروع وارد حوزه دیجیتال مارکتینگ بشم تا آموخته هامو به صورت عملی آزمون کنم و راهی باشه برای من تا بتونم عمیق تر خودم و توانمندی هام رو بشناسم.
مینا فرج نژاد دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
دوره بازاریابی آنلاین آقای عادل طالبی از اون دوره هایی هست که درش همه چی در نظر گرفته شده. یعنی مطالب پیوستگی و جامعیت داره. هر هفته کلی تمرین داریم و ما رو درگیر خودش میکنه. از طرفی با داشتن یک گروه پشتیبانی هر سوالی موقع حل تمرین ها برامون پیش میاد پاسخ داده میشه همین یک مورد باعث میشه برای من این دوره متمایز بشه. چون به دغدغه و سوالات ما توجه شده. نکته جالبی که در این دوره بازاریابی آنلاین وجود داره تجربیات کاربردی هست که متناسب با هر موضوع در اختیار ما قرار میگیره که برای شروع همه جوانب رو درنظر بگیریم. فکر میکنم امسال یکی از پررشد ترین سال های زندگیم بوده چون هر هفته یک قدم اومدم جلو.
مینا فرج نژاد در رایا نوید سامانه ، به عنوان کارشناس فروش و بازاریابی در حال فعالیت است. دربارۀ رایا نوید سامانه شاید بد نباشد بدانید که:
من در شرکت رایا نوید سامانه مشغول به کار هستم. ما ارائه دهنده پلتفرم مدیریت فرایند کسب و کار bpms هستیم و در کنارش به کسب و کارها کمک می کنیم تا نرم افزار سفارشی و متناسب با کسب و کار خودشون رو تولید و طراحی کنند.
تا اینجا در دوره، مینا فرج نژاد مجموعاً 1 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که مینا فرج نژاد تا اینجای دوره پرسیده است:
با سلام آقای طالبی و خانم ارنواز عزیز در ویدئو اول قرار بود به تفاوت article و پست در لینکدین اشاره کنید اما در این ویدئو نکته ای پیدا نکردم ممنون میشم کمی در مورد این تفاوت توضیح دهید. با تشکر