مینا خبازیان

مینا خبازیان

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

سرکار خانم مینا خبازیان از 1399/01/29 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. مینا در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته شصت و ششم دوره است.مینا خبازیان را می‌توانید اینجا پیدا کنید:


مینا خبازیان در یک نگاه
  • قدم محکم برداشتن در راهی بزرگ و پر از فراز و نشیب
  • برنامه ریزی و هدف داشتن برای همه کارها
  • نظم داشتن در انجام امور و خوش قولی
  • ترسیم مسیر درست برای رسیدن به هدف
  • صبوری داشتن در مسیر رسیدن
  • استفاده از بهترین ابزارها جهت رسیدن به اهداف
  • همیشه باید به روز باشیم
مینا خبازیان دربارۀ خودش گفته:
ورود به کار من در حوزه دیجیتال مارکتینگ به واسطه رشته تحصیلی مرتبط شکل گرفت و بعد از پایان تحصیلات در رشته مهندسی کامپیوتر به واسطه پروژه های مختلف که به صورت فریلنسینگ قبول کردم به مرور وارد این حوزه شده و کسب تجربه کردم.با گذراندن دوره های آموزشی و تخصصی همچون دوره دیجیتال مارکتینگ آقای عادل طالبی پختگی لازم برای شروع فعالیت رسمی و تخصصی به عنوان مدیر دیجیتال مارکتینگ را به دست آوردم و در حال حاضر پروژه های زیادی را دردست اجرا دارم. از برجسته ترین ویژگی های اخلاقی ای که در مسیر پیشرفت من کمک شایانی داشتند روحیه کار تیمی و اجتماعی بودن، داشتن روابط اجتماعی گسترده و تمایل دائمی به پیشرفت و یادگیری را میتوانم مثال بزنم که تابه حال هرکدام مانند بازوی حرکتی من در مسیر یادگیری بیشتر و پیشرفت در راستای اهداف فردی و سازمانی عمل کرده اند.
مینا خبازیان دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
در این دوره توانستم از تجربیات افراد با تجربه ای مثل عادل طالبی بزرگوار استفاده کنم و همچنین توانستم به حدی از مهارت دست یابم که درصد شکستم در انجام پروژه ها به صفر برسد.
همکاری با مجموعه منظم و آقای طالبی لفتخار بزرگی برای من بود
تا اینجا در دوره، مینا خبازیان مجموعاً 1 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که مینا خبازیان تا اینجای دوره پرسیده است:
سلام. من وقتی utm رو ست میکنم روی لندینگ پیجم توی آنالاتیکس سورس و مدیوم رو با اسامی که من ست کردم نمیاره. چرا اینطوری میشه؟