مهدی گنجخانی

مهدی گنجخانی

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای مهدی گنجخانی از 1400/09/05 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. مهدی در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته یازدهم دوره است.


مهدی گنجخانی در یک نگاه
  • از سال۹۰کلی سایت و... تا رسیدم به اینجا
  • فتوشاپ،وردپرس و هرچی بین ایناست بلدم یا آشنام، به جز برنامه نویسی...
  • بچه شهرستانی صاف و ساده ولی ساده‌لوح نه
  • تجربه‌ی مناسبی توی اینترنت دارم
  • امیدوارم
مهدی گنجخانی دربارۀ خودش گفته:
کار تیمی دوست دارم،اکثر کارهای اینترنتیم دورکاری بوده
با توجه به جو تیم میتونم پرانرژی یا سرسنگین باشم😅
مسئول واحد طراحی سایتایی بودم ک الکسای ۲۰ ایرانو داشتن،مسئول بخش طراحی جشنواره کشوری،مشاور عزیزان در امر تبلیغ (آنلاین و آفلاین) و طراحی‌های مورد نیازشون، مشاور چندتا مقام سیاسی برای فعالیت تبلیغی، یه مقام طراحی خارج از کشور
از ارزیابی آمار و اعداد خوشم میاد،ارزش کارو نشون میده
مرد پشت صحنه
اهل استان زنجان هستم،
کار اینترنتی کم برمیدارم که قشنگ و با حوصله روش فوکوس کنم.
مهدی گنجخانی دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
واقعا فرق میکنه از کجا و چه‌کسی، چی رو یاد بگیری
اقای عادل طالبی و مدرسایی که توی این دوره جمع شدن رو از دور(غیرحضوری)میشناختم و قبلا تقریبا از همشون آموزش نگاه کرده بودم و میدونستم از کیا قراره یاد بگیرم.
مثلا عادل طالبی رو از کانال کار و کسب میشناسم و اولین بار ک دیدم کانالو گفتم اسمش چقد حقّه
اسم کانال: کار و کسب
حق نیست؟
این دوره برای من که چندین سال بصورت تجربی یادگیری رو دنبال کردم،در کمترین حالتش به نظم دهی و ریشه ای کردن دانسته هام کمک میکنه، با مباحث به روز هم آشنا میشم.


به روزرسانی: گویا من فقط کتابی داشتم که جلدشو+خلاصه پشت جلدشو خونده بودم و فک میکردم کل کتابو بلدم
توی این دوره کتابو باز کردم...
🤦🏻
تا اینجا در دوره، مهدی گنجخانی مجموعاً 2 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که مهدی گنجخانی تا اینجای دوره پرسیده است:
سلام خسته نباشید من یک سوال داشتم،با توجه به اینکه کمپین های اخیر لیمو هاست در کنار اسم سایت mydmc هست و ممکنه اطلاع داشته باشید، چرا لیموهاست سرعت هاستاش اینقدر بالاست نسبت به مثلا ایران‌سرور و... که سابقه بیشتری دارن و معروف‌تر هستن؟ آیا ربطی به تبلیغات و کمپین های اخیرش داره؟ آیا هاست داخل کشوره ولی نوشته خارج؟ آیا برای جذب مخاطب بیشتر مثلا تعداد سایت روی هر هاست اشتراکی رو کم قرار دادن و در آینده میخوان بیشتر کنن سایتارو و سرعتا افت کنه؟ یا نه کلا از ریشه همه چی خوبه و مقطعی نیست سرعت الانشون؟
سلام،یکسری سایتهای وبلاگدهی هستن(مثل بلاگفا بیان،رزبلاگ و...) که در سالهای اخیر امکان وصل کردن دامنه بهشون هم اضافه شده و میتونیم قالب و... رو خودمون تغییر بدیم یا بسازیم،حتی با تیکت دادن بهشون یکسری امکانات خاص هم اضافه میکنن گهگاه، اینها هم در قسمت سایت‌سازها قرار میگیرن؟ یه چیزی بین سایت سایز و cmsهایی مثل وردپرس هستن