مهدی گل محمدی

مهدی گل محمدی

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای مهدی گل محمدی از 1398/12/19 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. مهدی در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته پانزدهم دوره است.مهدی گل محمدی را می‌توانید اینجا پیدا کنید:


مهدی گل محمدی در یک نگاه
  • علاقه مند به مطالعه در حوزه ی محتوا
  • عاشق تولید محتوا و طراحی استراتژی تولید محتوا
  • عاشق گجت های کاربردی در حوزه تولید محتوای ویدیویی
  • عاشق ارتباط با مشتری و فروش محصول
  • عاشق و دلسوخته طراحی وتولید محصول
  • علاقه مند شدید به مطالعه کتاب های حوزه بازاریابی و محتوا و دیجیتال مارکتینگ
  • عاشق انحام فرآیند های هدفمند و نتیجه دار
مهدی گل محمدی دربارۀ خودش گفته:
یک جوان عاشق تولید و علاقه مند به فروش و عاشق ارتباط با مشتری و برندینگ
مهدی گل محمدی دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
کامل ترین دوره ای بود که در‌حال گذارنش هستم و استاد آموزش دهنده سواد بالایی برای ارائه داره و مهمترین نکته این هست که تجربه هم به این سواد اضافه شده و شاهکاری بوجود آورده و مطالب کپی وت رجمه شده با بیان خوب‌رو ارائه نمیدن.
مهدی گل محمدی در راکاوود ، به عنوان مدیر در حال فعالیت است. دربارۀ راکاوود شاید بد نباشد بدانید که:
تولید کننده تخصصی پاف ، نشیمن و کوسن
تا اینجا در دوره، مهدی گل محمدی مجموعاً 2 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که مهدی گل محمدی تا اینجای دوره پرسیده است:
اینکه در کلماتی که مرتبط به حوزه فعالیت ما هست ویدیو وجود نداره. آیا این میتونه دلیلی باشه برای ساخت ویدیو که ما انجام بدیم و گوگل بهش اهمیت بده و نمایشش بده یا نه رفتار مخاطب این هست که تمایلی به ویدیو دیدن در اون حوزه نداره؟
شما در این بخش فرمودید که لینک سازی خارج از سایت هر نوعیش میشه کلاه سیاه ولی خود گوگل همه ی رپورتاژ ها رو در بخش news نشون میده و یک کلمه رو سرچ میزنیم و از دسته بندی نیوز استفاده میکنیم ۸۰ درصد رپورتاژ هست.این به چه شکل هست ؟یعنی خود گوگل متوجه این موضوع نمیشه؟که این همه سایت مطلب رو برای لینک دهی به یک سایت نوشتن؟