مهدی نظری

مهدی نظری

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای مهدی نظری از 1399/08/04 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. مهدی در حال حاضر در کسب و کاری در حوزۀ آفلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته چهارم دوره است.مهدی نظری را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
| توییتر | اینستاگرام | کانال تلگرام

مهدی نظری در یک نگاه
  • دقت بالایی در انجام کارها دارم.
  • حس مسئولیت پذیری بالایی دارم.
  • در نوشتن مهارت دارم و از خواندن شعر لذت میبرم.
  • در کارهای تیمی انتظار دارم همه به اندازه خودم دقت و حوصله به خرج بدهند.
  • فیلم دیدن و کتاب خواندن را دوست دارم.
  • عاشق سفر هستم. مخصوصا طبیعت گردی.
  • یادگرفتن چیزهای جدید را دوست دارم.
مهدی نظری دربارۀ خودش گفته:
علاقمند به کسب و کار آنلاین و دیجیتال مارکتینگ هستم. آشنایی مختصری با وردپرس دارم و دوست دارم بیشتر در موردش یاد بگیرم. با کدهای Html5 و CSS3 هم آشنایی دارم و به دنبال افزایش اطلاعاتم در حوزه بازاریابی دیجیتال هستم.
هم کارمند بودم و هم کسب وکار خودم را داشتم. از ایستایی بدم میاد و از چالش در کارم استقبال میکنم.
مهدی نظری دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
بزرگترین اشتباه من تا قبل از شروع این دوره، استفاده از سایر دوره های بازاریابی دیجیتال بود که چیزی بجز هدر رفتن زمان و هزینه برای من به ارمغان نیاورد.
دوره بازاریابی دیجیتال آقای طالبی، همه چیز را بصورت کامل، با معرفی منابع معتبر و با پشتوانه سالها تجربه عملی و کاربردی در اختیار دانشجویان قرار می دهد.
مهدی نظری در گروه صنعتی انتخاب ، به عنوان کارشناس منابع انسانی در حال فعالیت است. دربارۀ گروه صنعتی انتخاب شاید بد نباشد بدانید که:
تولید کننده لوازم خانگی با برندهای اسنوا، دوو و تکنوگاز است و محصولاتی با کیفیت بالا را تولید و عرضه می کند.
تا اینجا در دوره، مهدی نظری مجموعاً 1 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که مهدی نظری تا اینجای دوره پرسیده است:
با سلام، با توجه زمان بر بودن تمام پروسه های بازاریابی دیجیتال و زمان محدود و همچنین اهمیت محتوا در این فرایند، به نظر شما برای یک مقاله خوب و اصولی بر طبق صحبتهای شما چقدر زمان باید صرف کرد؟ من به تنهایی بدون همکار کار دیجیتال مارکتینگ رو برای 3 سایت انجام میدم ولی بیشترین کاری که میتونم انجام بدم تهیه مقالات نسبتا خوب است و خیلی کمتر به کارهای دیگر از قبیل سرچ کلمات کلیدی از روش ا متد و غیره می رسم و مجبور میشم برون سپاری کنم که اغلب نتیجه مورد علاقه من نیست. آیا میشه جدول زمان بندی (نسبی) برای پروسه های بازاریابی دیجیتال تهیه کرد و برای مثال گفت که برای تهیه محتوا حداکثر برای هر مقاله 3 ساعت یا 5 ساعت ... زمان صرف بشه. یا به صورت درصد از زمان کل برای هر فعالیت تعریف بشه؟ با سپاس