مهدی متولیان

مهدی متولیان

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای مهدی متولیان از 1399/11/27 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. مهدی در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته چهل و ششم دوره است.مهدی متولیان را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
وب سایت

مهدی متولیان در یک نگاه
  • ایده پرداز
  • تلاش برای بروز بودن اطلاعات
  • صادق در انجام کارها
  • عاشق دیجیتال مارکتینگ
مهدی متولیان دربارۀ خودش گفته:
من مهدی متولیان هستم و نزدیک به چهار ساله مشغول فعالیت در زمینه دیجیتال مارکتینگ در بخش ادمین اینستگارم تلگرام و تبلیغات گوگل ادز بوده ام که تاکنون موفقیت هایی در زمینه کمپین های تبلیغاتی ادز و فروش پکیج های آموزشی و همینطور تجربه در زمینه فروش آفلاین هم دارم.
مهدی متولیان دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
دوره بسیار کامل و دقیق و ارزشش چند برابر هزینه ای بوده که کردم خیلی دنبال همچین دوره ای بودم که درکنار تئوری بودن عملی هم باشه و تو عمل آموزش بده حتی در دوره دیجیتال مارکتینگ استاد دیگه ای شرکت کردم که هم هزینه بیشتری داشت هم کم تر از یک سوم این دوره آموزش داده.
مهدی متولیان در تارادیس ، به عنوان مدیریت دیجیتال مارکتینگ در حال فعالیت است. دربارۀ تارادیس شاید بد نباشد بدانید که:
شرکت تارادیس در حوزه تولید و نصب انواع پنجره دوجداره و درب ضد سرقت فعالیت داره.
تا اینجا در دوره، مهدی متولیان مجموعاً 4 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که مهدی متولیان تا اینجای دوره پرسیده است:
سلام وقت بخیر آیا داده های چند ماهه گوگل ادز نمیشه خودش یک روش کیورد ریسرچ باشه یعنی روش 5 باشه یا فقط مکمل 4 روش کیورد ریسرچ هست؟
سلام وقت بخیر برای کمپین ایمیل مارکتینگی که دیتا براساس کتاب نمایشگاه و یا سایت بوده در انتخاب متن Unsubscribe چه نکاتی لازمه هست رعایت بشه ممنون میشم یک مثال بزنید
آیا تو سئو به این صورت که ماهیانه 5 میلیون بدن و از سودشون هم درصدی بدن جوابگو هست؟؟ مثلا از هرفروشی 1 تا 5 درصد بدن البته برای کسب و کاری مثل پنجره دوجداره
یک پروژه ای جدیدی دارم که در زمینه پنجره دوجداره هست و اسم خارجی شرکت gaurd هست و بنده با توجه به نکاتی که متوجه شدم براشون دامنه های gardws.com guardws.com وهمینطور ir هاشون رو هم گرفتم خودشون پیشنهاد دادن guardco.com بشه بنده مخالفت کردم گفتم دوتای بالا بهتره چون ws مخفف widows هست ولی co مخفف کمپانی هست بهتر نیست؟؟ و اینکه دامنه اصلی بهتره کدوم باشه ؟؟