مهدی متولیان

مهدی متولیان

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای مهدی متولیان از 1399/11/27 در دورۀ آنلاین بازاریابی دیجیتال شرکت کرده‌است. مهدی در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته سوم دوره است.مهدی متولیان را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
وب سایت

مهدی متولیان در یک نگاه
  • ایده پرداز
  • تلاش برای بروز بودن اطلاعات
  • صادق در انجام کارها
  • عاشق دیجیتال مارکتینگ
مهدی متولیان دربارۀ خودش گفته:
من مهدی متولیان هستم و نزدیک به چهار ساله مشغول فعالیت در زمینه دیجیتال مارکتینگ در بخش ادمین اینستگارم تلگرام و تبلیغات گوگل ادز بوده ام که تاکنون موفقیت هایی در زمینه کمپین های تبلیغاتی ادز و فروش پکیج های آموزشی و همینطور تجربه در زمینه فروش آفلاین هم دارم.
مهدی متولیان دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
دوره بسیار کامل و دقیق که خیلی روی پرزنت تاثیر گذار هست.
تا اینجا در دوره، مهدی متولیان مجموعاً 2 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که مهدی متولیان تا اینجای دوره پرسیده است:
آیا تو سئو به این صورت که ماهیانه 5 میلیون بدن و از سودشون هم درصدی بدن جوابگو هست؟؟ مثلا از هرفروشی 1 تا 5 درصد بدن البته برای کسب و کاری مثل پنجره دوجداره
یک پروژه ای جدیدی دارم که در زمینه پنجره دوجداره هست و اسم خارجی شرکت gaurd هست و بنده با توجه به نکاتی که متوجه شدم براشون دامنه های gardws.com guardws.com وهمینطور ir هاشون رو هم گرفتم خودشون پیشنهاد دادن guardco.com بشه بنده مخالفت کردم گفتم دوتای بالا بهتره چون ws مخفف widows هست ولی co مخفف کمپانی هست بهتر نیست؟؟ و اینکه دامنه اصلی بهتره کدوم باشه ؟؟