مهدی ربیعی

مهدی ربیعی

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای مهدی ربیعی از 1400/11/26 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. مهدی در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته اول دوره است.مهدی ربیعی را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
وب سایت

مهدی ربیعی در یک نگاه
مهدی ربیعی دربارۀ خودش گفته:
دیجیتال مارکتینگ و حومه
مهدی ربیعی دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
دوره ای که از جون و دل بر بیاد لاجرم بر دل میشینه، شک نکنید در تهیه دوره
تا اینجا در دوره، مهدی ربیعی مجموعاً 3 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که مهدی ربیعی تا اینجای دوره پرسیده است:
سلام با توجه به اینکه تاکید دارید که حتما ثبت نام ها تایید بشه توسط مشتریان سایت و بعد ازشون استفاده بشه اینکار سایتهای خدماتی پیامکی که میان آرشیو شماره در اختیار شما میزارن مصداق چیه ؟ مثلا : بانک شماره موبایل ۱۴۰۰ به سامانه اضافه شد 2 بانک جدید شماره موبایل بر اساس کدپستی و رده سنی و جنسیت به سامانه اضافه گردید. این بانک در منوی اصلی قابل مشاهده بوده و شامل تمامی اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و … می‌باشد. آیا میتونیم از این بانک ها استفاده کنیم ؟ مشکل قانونی بوجود نمیاره؟
سلام و خسته نباشید ناظر فنی و مشاور رو چطور باید انتخاب کنیم ؟ سراغ چه کسی بریم ؟ از کجا پیداش کنیم؟ چطور بهش اعتماد کنیم؟ دستمزدش چطور محاسبه میشه؟ چه برای نوشتن قرارداد چه برای نظارت بر کار چه برای طرف حساب بودن با تیم فنی
سلام روزتون بخیر یه سوالی دارم در مورد ثبت دامنه ها و کسب و کارهای مجازی مثلا چند تا سایت دارم و چندین کسب و کار مختلف و کلی دامنه های پراکنده چطور میتونم همه اینا رو تحت یک نام حقوقی گرد هم بیارم که هم برای وراث یا همکارن بنده مشکلی پیش نیاد بعد از من و هم اینکه کمترین دردسر حقوقی رو با دولت داشته باشم مثلا اگر شرکت ثبت کنم چیکار کنم که مالیات و فلان پدرمو در نیارن هی نبرن و هی نیارن و هی امضا و هی ... نمیدونم تونستم منظورم رو برسونم یا نه منظورم ساخت یه شخصیت حقوقی ساده برای مالکیت همه ی این دارایی های مجازی هست