مهدی تسلطی

مهدی تسلطی

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای مهدی تسلطی از 1399/08/06 در دورۀ آنلاین بازاریابی دیجیتال شرکت کرده‌است. مهدی در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته نوزدهم دوره است.مهدی تسلطی را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
| آپارات

مهدی تسلطی در یک نگاه
  • علاقه زیاد به تاریخ و فلسفه و ادبیات و توان ترکیب خلاقه اینها(البته با نهایت تواضع)
  • فن بیان مناسبی دارم و واژگان نسبتا خوب
  • توانایی مذاکره کاری رو در جریان کارم و خارج از اون تاحدی آموختم
  • با توجه به حوزه علائقم برای پست استراتژیست محتوا مفید هستم.اگر دانش فنی این کار رو هم کاملا بیاموزم.
  • پیشنهاد ایده های بازاریابی و همچنین اجرای جزیی اونها رو میتونم برنامه ریزی کنم(در حد کسب و کارهای کوچک و متوسط)
  • علاقمندی زیاد به یادگیری در حوزه دیجیتال مارکتینگ بعنوان حوزه نهایی کسب وکارم
  • توانایی اداره تیم های کوچک و متوسط در حوزه بازاریابی
مهدی تسلطی دربارۀ خودش گفته:
علاقمند و پیگیر فلسفه غرب، تاریخ معاصر ایران، رمان
در 6 سال گذشته با حوزه های خرید/فروش آشنا شدم و کار کردم. در دو سال و نیم اخیر در حوزه بازاریابی و بازاریابی دیجیتال وارد شدم و بسیار علاقمند شدم و کار تجربی کردم. در حوزه بازاریابی محتوایی تا حدی کار کردم و بسیار علاقمند هستم.یه کم هم در طراحی ux کار کردم.

مهدی تسلطی دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
آقای طالبی بهترین گزینه برای بازاریابی دیجیتال و آموزشش هست. برای خیلی از افراد وقتی صحبت از دیجیتال مارکتینگ میشه، اولین گزینه ای که در ایران به ذهن میاد نام عادل طالبی هست.
معلم خوبی که بدون دریغ و خست، داشته هاش رو با شاگردانش به اشتراک میگذاره، بزرگه و دوست داره افراد رو هم بزرگ ببینه. نگاه مرکب داره، یعنی همه چیز رو میبینه، از سیاست و اقتصاد , tگرفته تا کسب و کار. با اینکه سالها در دانشگاه ها عمر تلف کردم و اساتید زیادی دیدم، طالبی برای من یکی از 3 تا استاد برجسته بوده. دوره دیجتال مارکتینگ ایشون هم طبق خصایص ایشون دراومده و بهترین هست.

مهدی تسلطی در ساربوک/ آتوبه(آژانس تبلیغات و بازاریابی هوشمند)/ شرکت خدمات دیجیتال مارکتینگ و نرم افزاری نوین سیستم ، به عنوان مدیر فروش و بازاریابی فروشگاه های فیزیکی ساربوک و بازاریابی محتوایی و ارائه کمپین برای سایت ساربوک(فعالیت سابق)/طراحی ux برای سایت پروژه ها و مدیریت تیم سئو محتوا و کمپین تبلیغاتی برای سایت های پروژه ها در آتوبه در حال فعالیت است. دربارۀ ساربوک/ آتوبه(آژانس تبلیغات و بازاریابی هوشمند)/ شرکت خدمات دیجیتال مارکتینگ و نرم افزاری نوین سیستم شاید بد نباشد بدانید که:
1-کتابفروشی آنلاین sarbook.com و فروشگاه های حقیقی ساربوک(فعالیت سابق)
2-شرکت 360 درجه آتوبه تمام خدمات دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات از طراحی سایت و گرافیک و مدیریت شبکه های اجتماعی و فیلمبرداری و ساخت تیزر و فیلم تا پیاده سازی نرم افزاری پروژه ها را انجام می دهد.


تا اینجا در دوره، مهدی تسلطی مجموعاً 2 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که مهدی تسلطی تا اینجای دوره پرسیده است:
سلام. متاسفم که کیفیت دوره رو برای اینکه که چند ساعت فیلمبرداری نشه اینقدر پایین آوردید. اون هم درسی به این اهمیت و گستردگی رو. نه میشه یادداشت ها رو دید و نه صدای آقای طالبی درست میاد. و... بنظرم اصلا کار درستی نیست که شما یه محتوای تولید شده و استفاده شده که هزینه هاش هم پرداخت شده از طرف اون دوره و دانشجوهاش، دوباره استفاده بشه. تازه در صورتی که کیفیت این محتوا به نسبت ارائه قبلیش در مدیریت صنعتی بسیار ضعیف تر شده
سلام و عرض ادب من سوالم کلی تر از یک ویدئوی خاص هست. با توجه به مباحث عمیق و جذابی که مطرح میشه و همچنین برای جا افتادن این مباحث، حتما باید تمرینهایی که جناب طالبی میدن رو باید انجام بدیم. به فرض من مشتاق یادگیری ورد پرس هستم و آموزشهای مربوطه رو خریداری کردم و شروع کردم. اما نکته اینجاست که برای جلسات محدودیت گذاشته شده. من بفرض الان ده جلسه خریداری کردم که مسئولین این دوره فرمودن 3 ماه بیشتر وقت ندارم برای اتمام این ده جلسه. با توجه به شاغل بودنم و اینکه هر شب سعی میکنم وقت بگذارم، و از طرف دیگه واقعا نمیخوام سرسری رد بشم از مباحث، این محدودیت دوره بسیار اذیت کننده است. به همین خاطر مجبورم آموزش مثلا وردپرس که یکی از تمرینات هست رو بیخیال بشم و به درس ها برسم که محدودیت زمانی دوره ام تمام نشه. واقعا اینجوری نمیشه عمیق شد. یه خواهش دارم و اینکه برای این محدودیت زمانی خواهشا یه بررسی بفرمایید و این استرس رو از ما بردارید. یا اینکه حداقل مدت محدودیت رو بیشتر کنید تا برسیم به همه موارد. ممنون میشم.