مهدی تسلطی

مهدی تسلطی

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای مهدی تسلطی از 1399/08/06 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. مهدی در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته چهل و نهم دوره است.مهدی تسلطی را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
| آپارات

مهدی تسلطی در یک نگاه
  • علاقه زیاد به تاریخ، رمان، فلسفه و البته دیجیتال مارکتینگ
  • علاقمند به چالش کشیدن خودم و علاقه به کشف حوزه های جدید در حیطه کاری و مطالعاتی
  • توانایی مذاکره کاری رو در جریان کارم و خارج از اون تاحدی آموختم
  • به تحقیق و آنالیز و تحلیل و استفاده از ابزارهای تحلیلی بسیار علاقه دارم و به همین خاطر فهم نیات درونی و البته رفتارهای مخاطبان و کاربران چه در مقام مشتری و چه در سایر ابعاد برام جالب و چالش برانگیز بوده. ابزارهای تحلیل و آنالیز رو دوست دارم چرا که میتونه تا حدودی به فهم رفتارهای افراد کمک کنه.
  • مسلط به طراحی جریان کاربری و بعضی از حوزه های دیجیتال مارکتینگ
  • از مهمترین علائقم، مدیریت محتوای بلاگ مجموعه‌هاست. سایت‌هایی هم که تا الان داشتم و کار کردم در کلمات کلیدی که مدنظرشون بوده رتبه های خوب در گوگل آوردن.
مهدی تسلطی دربارۀ خودش گفته:
علاقمند و پیگیر فلسفه غرب، تاریخ معاصر ایران و رمان
در 8 سال گذشته با حوزه های خرید و لجستیک و فروش فروشگاه های حضوری آشنا شدم و کار کردم. در چند سال اخیر وارد حوزه بازاریابی به معنای اعم و بازاریابی دیجیتال به معنای اخص شدم و با علاقه، فعالیت‌های زیادی در این حوزه‌ها انجام دادم. همچنین در حوزه بازاریابی محتوایی فعالیت داشتم و مدیریت تیم نویسندگان را تجربه کردم. اخیرا هم به طراحی تجربه کاربری (ux) علاقمند شدم و بعد از آموزش تخصصی، طراحی تجربه کاربری چندین سایت در حوزه های متفاوت را انجام دادم.

مهدی تسلطی دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
آقای طالبی بهترین گزینه برای بازاریابی دیجیتال و آموزشش هست. برای خیلی از افراد وقتی صحبت از دیجیتال مارکتینگ میشه، اولین گزینه ای که در ایران به ذهن میاد نام عادل طالبی هست.
معلم خوبی که بدون دریغ و خست، داشته هاش رو با شاگردانش به اشتراک میگذاره، بزرگه و دوست داره افراد رو هم بزرگ ببینه. همه چیز رو در پیوند با همدیگه میبینه، از سیاست و اقتصاد گرفته تا کسب و کار. با اینکه سالها در دانشگاه ها عمر تلف کردم و اساتید زیادی دیدم، طالبی برای من یکی از 3 تا استاد برجسته بوده. دوره دیجیتال مارکتینگ ایشون هم طبق خصایص ایشون دراومده و بهترین هست.

مهدی تسلطی در ساربوک/ آتوبه(آژانس تبلیغات و بازاریابی هوشمند)/ شرکت خدمات دیجیتال مارکتینگ و نرم افزاری نوین سیستم/فروشگاه فرش و لوازم دکوراسیون فرش آنلاین ، به عنوان مدیر فروش و بازاریابی فروشگاه های فیزیکی ساربوک و بازاریابی محتوایی و ارائه کمپین برای سایت ساربوک(فعالیت سابق)/طراحی ux برای سایت پروژه ها و مدیریت تیم سئو محتوا و کمپین تبلیغاتی برای سایت های پروژه ها در آتوبه/کارشناس دیجیتال مارکتینگ و مدیر محتوا در حال فعالیت است. دربارۀ ساربوک/ آتوبه(آژانس تبلیغات و بازاریابی هوشمند)/ شرکت خدمات دیجیتال مارکتینگ و نرم افزاری نوین سیستم/فروشگاه فرش و لوازم دکوراسیون فرش آنلاین شاید بد نباشد بدانید که:
1-کتابفروشی‌های ساربوک از بزرگترین کتابفروشی‌های استان اصفهان و ایران است که در همه زمینه های موجود در حوزه کتاب و نوشت افزار من‌جمله کمک آموزشی، کودک، دانشگاهی، زبان و... فعالیت دارد.ساربوک چند فروشگاه حضوری دارد و فروش آنلاین آن نیز از طریق sarbook.com رقم می‌خورد.
2- شرکت 360 درجه آتوبه تمام خدمات دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات از طراحی سایت و گرافیک و مدیریت شبکه های اجتماعی و فیلمبرداری و ساخت تیزر و فیلم تا پیاده سازی نرم افزاری پروژه ها را انجام می دهد.
3- فروشگاه فرش آنلاین، اولین فروشگاه فرش ماشینی و دستبافت در ایران بوده که در سال 89 راه‌اندازی می‌شود و در حوزه ملزومات دکوراسیون مثل فرش ماشینی و دستبافت، انواع پرده، موکت، کالای خواب، شگی، تابلوفرش، گبه و گلیم، فرش کودک، فرش چرم، پاف و مفرش و... فعالیت دارد.


تا اینجا در دوره، مهدی تسلطی مجموعاً 2 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که مهدی تسلطی تا اینجای دوره پرسیده است:
سلام. متاسفم که کیفیت دوره رو برای اینکه که چند ساعت فیلمبرداری نشه اینقدر پایین آوردید. اون هم درسی به این اهمیت و گستردگی رو. نه میشه یادداشت ها رو دید و نه صدای آقای طالبی درست میاد. و... بنظرم اصلا کار درستی نیست که شما یه محتوای تولید شده و استفاده شده که هزینه هاش هم پرداخت شده از طرف اون دوره و دانشجوهاش، دوباره استفاده بشه. تازه در صورتی که کیفیت این محتوا به نسبت ارائه قبلیش در مدیریت صنعتی بسیار ضعیف تر شده
سلام و عرض ادب من سوالم کلی تر از یک ویدئوی خاص هست. با توجه به مباحث عمیق و جذابی که مطرح میشه و همچنین برای جا افتادن این مباحث، حتما باید تمرینهایی که جناب طالبی میدن رو باید انجام بدیم. به فرض من مشتاق یادگیری ورد پرس هستم و آموزشهای مربوطه رو خریداری کردم و شروع کردم. اما نکته اینجاست که برای جلسات محدودیت گذاشته شده. من بفرض الان ده جلسه خریداری کردم که مسئولین این دوره فرمودن 3 ماه بیشتر وقت ندارم برای اتمام این ده جلسه. با توجه به شاغل بودنم و اینکه هر شب سعی میکنم وقت بگذارم، و از طرف دیگه واقعا نمیخوام سرسری رد بشم از مباحث، این محدودیت دوره بسیار اذیت کننده است. به همین خاطر مجبورم آموزش مثلا وردپرس که یکی از تمرینات هست رو بیخیال بشم و به درس ها برسم که محدودیت زمانی دوره ام تمام نشه. واقعا اینجوری نمیشه عمیق شد. یه خواهش دارم و اینکه برای این محدودیت زمانی خواهشا یه بررسی بفرمایید و این استرس رو از ما بردارید. یا اینکه حداقل مدت محدودیت رو بیشتر کنید تا برسیم به همه موارد. ممنون میشم.