مهدیار پشتوان

مهدیار پشتوان

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای مهدیار پشتوان از 1401/04/15 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. مهدیار در حاضر، دانشجو است و جایی مشغول کار نیست. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته دهم دوره است.مهدیار پشتوان را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
وب سایت | اینستاگرام| ویرگول

مهدیار پشتوان در یک نگاه
  • من سعی می‌کنم مهارت‌هام رو براساس نیازهام یاد بگیرم و افزایش بدم.
  • یک عضو از جامعه متمم (متممی) هستم.
  • سعی می‌کنم برای یادگرفتن شتابزده و سرعتی عمل نکنم.
  • به کارهای هنری دستی بخصوص چرم‌دوزی و معرق‌کاری علاقه زیادی دارم.
  • باور دارم تنها قطعیت موجود عدم قطعیته. (که خودش رو هم نقض می‌کنه)
  • اولین وبسایتم رو وقتی 12 سال داشتم راه انداختم.
  • برای یادگیری ارزش قائلم و همینطور روند یادگیری رو برای خودم شخصی‌سازی می‌کنم تا بهتر یاد بگیرم.
مهدیار پشتوان دربارۀ خودش گفته:
مهدیار پشتوان هستم، یه علاقمند به کارهای هنری، گرافیک، حوزه وب و دیجیتال مارکتینگ که ترک تحصیل کردم و خارج از نظام آموزشی علایق خودم رو دنبال می‌کنم 🙃
مهدیار پشتوان در گروه دوبلاژ مانترا ، به عنوان مترجم (آماده‌سازی متون برای دوبله) در حال فعالیت است. دربارۀ گروه دوبلاژ مانترا شاید بد نباشد بدانید که:
گروه دوبلاژ مانترا، همونطور که از اسمش معلومه، کارای دوبله انجام می‌دن. از پلتفرم‌های مختلف VOD داخلی مثل فیلیمو، نماوا، آپرا و سایر شبکه‌های پخش اینترنتی کار (فیلم و انیمیشن) می‌گیرن و من هم برای تهیه و آماده‌سازی متنی که برای دوبله کارها ازش استفاده می‌کنن همکاری دارم.
تا اینجا در دوره، مهدیار پشتوان مجموعاً 2 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که مهدیار پشتوان تا اینجای دوره پرسیده است:
اگر برای سایتی که دامنه ir داره و - به دلایلی که دقیق و درست نمی‌دونم - به گوگل آنالیتیکس متصل نمیشه از سامانه Yandex Metrika استفاده کنیم ممکنه مشکلاتی رو به همراه داشته باشه؟ (به لحاظ امنیت اطلاعات و داده‌ها) من به طور اتفاقی داشتم در مورد CMS سایت‌های مختلف بررسی می‌کردم که به دیجی‌کالا رسیدم و در بخش آمارگیرها با سامانه روسی 🇷🇺 Yandex Metrika مواجه شدم. اولش برام عجیب بود یه خرده، ولی کمی در موردش جستجو کردم و دیدم که - طبق توضیحات گوگل - سومین سامانه آمارگیر پراستفاده در جهانه، امکاناتی نظیر Heatmap هم داره و کاملا رایگانه. (همچنین آپارات هم از این سامانه استفاده می‌کنه)
آیا گوگل آنالیتیکس با سایت‌هایی که هاستشون داخل ایران قرار داره هم کار می‌کنه؟ (یا با دامنه ir؟) من وبسایت شخصی خودم رو که دامنه com داره و هاستش هم داخلی نیست رو تونستم با و بدون افزونه Analitify به گوگل آنالیتیکس متصل کنم؛ اما سایت دیگری که هاستش داخلیه و دامنه‌ش هم ir هست رو نتونستم. (سایت متمم رو که بررسی کردم، متوجه شدم که هاستش داخلیه و از گوگل آنالیتیکس هم استفاده می‌کنه اما دامنه‌ش ir نیست؛ بنابراین حدسم اینه که به دامنه مربوط باشه)