منان کرباسیان ورنامخواستی

منان کرباسیان ورنامخواستی

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

سرکار خانم منان کرباسیان ورنامخواستی از 1402/07/25 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. منان در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته سی و دوم دوره است.منان کرباسیان ورنامخواستی را می‌توانید اینجا پیدا کنید:


منان کرباسیان ورنامخواستی در یک نگاه
  • از کمک کردن به تمام موجودات خلقت لذت می برم.
  • تشنه آموختن، استقبال کننده از موقعیت های جدید وعاشق نوآوری
  • در کاری که مهارت و علاقه دارم بسیار پیگیر و پرکارم
  • عاشق کارهای تیمی
  • تمرکز بر نقاط قوت آدم ها
  • آشپزی ام خوبه،پیانو میزنم،نقاشی می کنم و پایه ی سفرم
  • درسته پرکارم اما خانواده همیشه برام در الویت اوله
منان کرباسیان ورنامخواستی دربارۀ خودش گفته:
اسم من منان و یک خانم روان شناس هستم که ده سال در حوزه کودک و نوجوان کار کردم بنا بر علاقه و اقتضائات روحی ام عضو NGO های زیادی هم در همین حوزه بودم که به توانمند سازی نوجوانان و کمک می کردم تا استعدادشون رو بشناسند و کسب و کار خودشون رو داشته باشند. بعد از ده سال به پیشنهاد برادرم وارد شرکتش و حوزه مارکتینگ در صنعت شدم که کاملا با روحیات من در تضاد بود اما تونستم رسالتم رو در شغل جدید پیدا کرده و بهش علاقمند بشم.در حال حاضر که روزهای پایانی اسفند 1402 رو طی می کنیم هشت ماه هست که تغییر شغل دادم و امیدوارم بتونم با معرفی و فروش محصول شرکت، ضمن کمک به افسران ایمنی برای لذت بردن از کار ،هیچ خانواده ای سرپرستش رو در اثر سوانح کاری از دست نده.
منان کرباسیان ورنامخواستی در فرادید ارتباط فاوا ، به عنوان مسئول مارکتینگ در حال فعالیت است. دربارۀ فرادید ارتباط فاوا شاید بد نباشد بدانید که:
یک شرکت دانش بنیان هستیم که مأموریتش توانمند سازی تیم HSE( بهداشت،ایمنی،محیط زیست) در صنایع بزرگی مثل نفت و گاز،دکل های حفاری،پتروشیمی و کارخانه های تولیدی است. ما یک دستیار هوشمند که مبتنی بر Gen AI،ML،CV ، برای تقویت و توانمند سازی آنها طراحی و تولید نموده ایم که موجب می شود حجم زیاد کارهای خسته کننده و طاقت فرسای افسر HSE از جمله بازدید های میدانی و کنترل صدها چک لیست و تهیه گزارشات گوناگون و ورود داده، همگی بصورت اتوماتیک و خودکار در آمده و فرصت را برای آموزش نیروها و مدیریت بحران در مواقع اضطراری فراهم کند.
تا اینجا در دوره، منان کرباسیان ورنامخواستی مجموعاً 1 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که منان کرباسیان ورنامخواستی تا اینجای دوره پرسیده است:
محصول یا خدمت من مخصوص صنایع سنگین مثل پالایشگاه ها دکل های حفاری و کارخانه های تولیدی است که طبیعتا در نقاط مختلف و حساس صنعتی کشور است.با توجه به اینکه شرکت تهران هست اگر صفحه سایت من حتی رتبه اول گوگل هم باشدو ایندکس هم بشود آیا این احتمال وجود داره که افسران HSE از اقصا نقاط کشور نتونن صفحه منو ببینن و من ورودی بگیرم؟ پس چطور میتونم مطمئن باشم اگر کسی در اصفهان عسلویه ایلام و جای دیگر محصول من را سرچ کند همان نتیجه ای را ببیند که دوستان دیگر در تهران میبینند؟ چکار باید کرد که این اتفاق بیفتد؟