مسعود ارجمند

مسعود ارجمند

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای مسعود ارجمند از 1399/11/28 در دورۀ آنلاین بازاریابی دیجیتال شرکت کرده‌است. مسعود در حاضر، دانشجو است و جایی مشغول کار نیست. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته سی و چهارم دوره است.مسعود ارجمند را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
| اینستاگرام

مسعود ارجمند در یک نگاه
  • بازاریابی
  • صادرات
مسعود ارجمند دربارۀ خودش گفته:
مشتاق یادگیری،سعی میکنم بین رشته ای باشم.
مسعود ارجمند دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
فرصتی بی نظیر برای شکل دادن به مسیر جدید زندگی😊
تا اینجا در دوره، مسعود ارجمند مجموعاً 3 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که مسعود ارجمند تا اینجای دوره پرسیده است:
سلام منابع و مراجعی که در این ویدئوی 3 دقیقه ای(دقیقه ی مشخصی نبود که اشاره کنم) راجع به سایر روش های لینک سازی فرمودید رو از کجا باید دسترسی داشته باشیم؟
سلام اقای طالبی اگر من محتوا هایی رو از سایت های خبری کپی کنم و اول در سایتم و بعدا در وبلاگم بارگزاری کنم و بعدش در سایت خودم لینک منبع به خبرگذاری ها بدم ولی در وبلاگ لینک منبع رو به سایت خودم بگم از نظر سئویی و قانونی ایرادی نداره؟
سلام و عرض ادب جناب طالبی ببخشید وقتی ما بتونیم نیاز مشتری هامونو در حوزه ای غیر از حوزه تخصصی خودمون بواسطه اطلاعات و ارتباطاتی که داریم رفع کنیم (در ویدیو هم اشاره ای به ارجاع دادن کردید) چه کار هایی باید انجام بدیم که از این ارجاعات هم منفعت مالی هم داشته باشیم و به اصطلاح دور نخوریم. ایا این مدل کسب درامد درست هست یا خیر؟