مریم شیرازی

مریم شیرازی

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

سرکار خانم مریم شیرازی از 1399/01/28 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. مریم در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته چهارم دوره است.مریم شیرازی را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
وب سایت | اینستاگرام | لینکداین| ویرگول

مریم شیرازی در یک نگاه
  • شروع کردن کار جدید رو دوست دارم
  • دوست دارم تو کارم زمان و لیست فعالیتها در اختیار خودم باشه
  • میتونم ارتباط خوبی با همکارانم برقرار کنم
  • از اینکه صفر تا صد کاری رو به عهده بگیرم لذت میبرم
  • سعی میکنم همیشه رویه ها رو مستند بکنم
  • در نوشتن مهارت خوبی دارم
  • در برقراری ارتباط با مراکز علمی و تحقیقاتی تجربه خوبی دارم
مریم شیرازی دربارۀ خودش گفته:
هم سابقه کارمندی دارم هم سابقه مدیریت کسب و کار خودم رو. شروع کردن پروژه های جدیدی که بتونم در اونها چیزهای جدیدی یاد بگیرم و یاد بدم بسیار برام لذت بخشه. تو دوران کارمندیم همیشه دورکار بودم. کارم توسعه است. برای همین معمولا بیشتر از دو سال یه جا دووم نمیارم:)
آخرین جایی که کار میکردم پایگاه علمی سیویلیکا بود که نیاز به معرفی نداره. به تازگی سعی دارم وب سایت آگهی محلی خودم رو توسعه بدم.
مریم شیرازی دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
برای اینکه مطمئن باشی توی کارت سرنخ چیزایی که لازم داری رو پیدا میکنی بیا ثبت نام کن. همیشه آموزشهای این دوره رو داری که امکان تعامل با دیگران برای بهبودهایی در مسیبر شغلیت رو بهت میده
مریم شیرازی در راهنمای شهری ارس یار ، به عنوان موسس و مدیر توسعه در حال فعالیت است. دربارۀ راهنمای شهری ارس یار شاید بد نباشد بدانید که:
منطقه آزاد ارس به رغم پتانسیلهای بالایی که داره یه مرجع آنلاین جامع برای مسافران والبته اهالی منطقه نداشت. من ایجادش کردم و حالا دارم توسعه اش میدم.
تا اینجا در دوره، مریم شیرازی مجموعاً 12 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که مریم شیرازی تا اینجای دوره پرسیده است:
سلام. خدا قوت و ممنون از آموزشهای خوبتون. سوالم درباره لینکهای داخلیه. سایت من یه جور آگهی نامه شهریه. الان تو صفحه هر اگهی یه متن هست که به صفحه دسته بندی لینک شده. اما میدونم که مطالب و دسته های دیگه هم برای مخاطب اون صفحه خاص میتونن جالب باشن. به نظرتون اینجا بهتره لینک به سایر مطالب رو هم با همون روش قبلی (نوشتن یه سری توضیحات و لینک با انکرتکست مرتبط) انجام بدیم یا منوی کناری سایت رو فعال کنیم که لینک داره به همه دسته ها؟
سلام. وقت به خیر و خدا قوت. کلماتی هستن تو لیست B که تکرار میشن. نه اینکه تو ابزارهای مختلف تکرار بشن ها، مثلا برای دو سه مورد از اون کلمات لیست A وقتی پیشنهادها رو بررسی میکنیم اینها اومدن. در واقع باید یه جوری به اینها وزن بیشتری داده بشه. اما اینطور که من متوجه شدم فقط در انتها کلمات یکسان با امتیاز متفاوت رو تنها کاری که باهاش داریم حذف امتیاز پایینتر و نگه داشتن امتیاز بالاتره. اینجوری اثر تکرار شدن اونها رو دخالت ندادیم.
سلام. من تا حالا فکر میکردم با تغییر نامک یا همون URL یه صفحه، وردپرس خودش متوجه میشه و لینکهایی که داخل متنها هم دادیم رو ریدایرکت میکنه. اما از پاسخ شما به سوال آقای ناظری اینطور متوجه شدم که اینطور نیست. درست متوجه شدم؟ لیست این لینکهای داخلی که ریدایرکت نشدن رو از کجا میتونم پیدا کنم؟
سلام اقای طالبی گفتن منابع مطالعاتی لینک سازی تو این جلسه گذاشته میشه جهت مطالعه. اما من پیدا نمیکنم
سلام. وقتتون به خیر و شادی. با مجموع اطلاعاتی که تا به اینجا به دست اوردم، به نظرم رسید استفاده از بلاگ فنی برای سایتی که بیش از یک ساله فعاله و مستمرا داره محتوا میذاره و میاد بالا تو سرچها، توجیه نداره. زمانم رو اگر جاهای دیگه بذارم برای سایت بهتره. درست متوجه شدم؟
سلام. وقتتون بخیر این طور که من متوجه شدم ابزار ماز نسبت به بقیه ابزار ها سطح سختی معقول تری را به ما می‌دهد. آیا درسته یا نه؟ و اینکه اگر درست نیست به نظر شما برای اینکه بتونیم برآورد نسبتاً مناسبی داشته باشیم سطح سختی کدوم سایت را ملاک بگیریم؟
به این سوال پاسخ داده شده است. برای استفاده از دوره و دریافت همۀ پاسخ‌ها عضو شوید و در دوره شرکت کنید.
با سلام حین بررسی سرچ کنسول یکی از سایتهام متوجه شدم در بخش coverage خطای Duplicate without user-selected canonical برای بیش از صد صفحه گزارش شده که وقتی لیست صفحات رو بررسی کردم هیچ کدوم جزو صفحاتی که من ایجاد کردم نبودن و آدرسشهاشون کلا متفاوت بود. مثلا این دو تا رو برای نمونه آوردم. https://arasyar.ir/wp-includes/Requests/Exception/Transport/?SD https://arasyar.ir/wp-includes/js/tinymce/langs/?DD دلیل این اتفاق چیه و آیا لازمه کاری برای این مورد انجام بشه؟ آیا به کیفیت ایندکس شدن سایت ضربه میزنه این خطا؟
به این سوال پاسخ داده شده است. برای استفاده از دوره و دریافت همۀ پاسخ‌ها عضو شوید و در دوره شرکت کنید.
با سلام و عرض ادب. صفحاتی روی وبسایتم دارم که با تگ no indexed آنها را مشخص نکرده ام. وب سایت من با وردپرس بالا آمده و در مورد هر کدام از صفحات می توانم این موضوع را به راحتی چک بکنم. علیرغم این مسئله در بخش coverage سرچ کنسول خطای مرتبط با تگ ایندکس نشدن را می‌بینم برای این موارد چه کاری میشه انجام داد؟
به این سوال پاسخ داده شده است. برای استفاده از دوره و دریافت همۀ پاسخ‌ها عضو شوید و در دوره شرکت کنید.
سلام. پیرو جواب سوال آقای نیرومند، میخواستم سوال کنم از خدمت شما که آیا لازم هست ما تمام انواع محتوایی که فرمودید اعم است محتوای سنگ بنا یا محتوای خوشه و غیره رو داخل سایتمون داشته باشیم؟ و این مسئله در عمل موجب نمیشه که ما یک بخشی از مطالبمون تکراری بشه و بنا به گفته بعضی از صاحب نظران سبب توزیع اعتبار بین صفحات ما در مورد یک مسئله مشخص بشه؟
به این سوال پاسخ داده شده است. برای استفاده از دوره و دریافت همۀ پاسخ‌ها عضو شوید و در دوره شرکت کنید.
با عرض سلام و وقت بخیر. کسب و کار من دو دسته متفاوت از مخاطبین رو داره. هم کسب و کارها و هم افراد, به دلیل اینکه ما یه دایرکتوری از مشاغل یک شهر خاص هستیم. میخواستم ببینم تکنیک های جلب توجه توی همچین پیجی باید چطور باشه؟
به این سوال پاسخ داده شده است. برای استفاده از دوره و دریافت همۀ پاسخ‌ها عضو شوید و در دوره شرکت کنید.
سلام اگر شخصی دریافت پیامکهای تبلیغاتی را روی خط خودش مسدود کرده باشه، آیا بعد از اینکه عضو سایت ما شد یا عددی رو به سامانه ارسال کرد، میتونیم از خط پیامکی غیر خدماتی، پیامک براش بفرستیم؟ یعنی مسدود کردن تبلیغات توسط صاحب خط، مانع دریافت پیامک نمیشه؟
به این سوال پاسخ داده شده است. برای استفاده از دوره و دریافت همۀ پاسخ‌ها عضو شوید و در دوره شرکت کنید.
با سلتم و عرض ادب. میخواستم ببینم وقتی که در مورد تولید سرنخ و رصد کردن رفتار این سرنخ‌ها توی سایت صحبت می شه و می خواهیم که بر اساس نحوه رفتار یک سرنخ داخل سایت براش پیام‌هایی را بفرستیم از کجا میتونیم این اطلاعات را در مورد سایتمون بدست بیاریم و از چه ابزارهایی استفاده میشه؟
به این سوال پاسخ داده شده است. برای استفاده از دوره و دریافت همۀ پاسخ‌ها عضو شوید و در دوره شرکت کنید.