مرتضی گودرزی

مرتضی گودرزی

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای مرتضی گودرزی از 1400/11/27 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. مرتضی در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته بیست و یکم دوره است.مرتضی گودرزی را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
| اینستاگرام | لینکداین| ویرگول

مرتضی گودرزی در یک نگاه
  • Fullstack Developer With Laravel
  • قدرت تمرکز بالا و درونگرا
مرتضی گودرزی دربارۀ خودش گفته:
من مرتضی گودرزی 28 ساله، سابقه 6 سال برنامه نویسی وب رو دارم. همیشه برنامه نویسی اولویت اصلی منه. ولی در کنارش همیشه در حال یادگیری مسائل مرتبط با کارم بودم و در حال حاضر در یک شرکت خصوصی با دوستانم مشغول کار هستم.
مرتضی گودرزی دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
من که تازه دوره رو شروع کردم. ولی مگه میشه دوره عادل طالبی بد باشه؟
مرتضی گودرزی در رایانش سیستم رستا مهر ، به عنوان عضو هیئت مدیره در حال فعالیت است. دربارۀ رایانش سیستم رستا مهر شاید بد نباشد بدانید که:
شرکت رایانش سیستم رستا مهر، در حوزه طراحی وب سایت، طراحی اپلیکیشن موبایل و سئو فعالیت می کند
تا اینجا در دوره، مرتضی گودرزی مجموعاً 1 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که مرتضی گودرزی تا اینجای دوره پرسیده است:
درود و احترام ما مزایا و معایب انواع سایت رو بررسی کردیم. اما آیا میتونیم از نظر ظرفیت سرویس دهی به کاربران، یک تست داشته باشیم؟ آیا سرویسی هست که آدرس سایتمون رو بدیم و اون تست کنه و بگه این سایت مثلا به 500 تا کاربر همزمان میتونه سرویس بده؟