مرتضی کوشکی

مرتضی کوشکی

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای مرتضی کوشکی از 1402/03/18 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. مرتضی در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته سیزدهم دوره است.مرتضی کوشکی را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
| ویرگول

مرتضی کوشکی در یک نگاه

مرتضی کوشکی در تسمینو ، به عنوان کارآموز دیجیتال مارکتینگ در حال فعالیت است. دربارۀ تسمینو شاید بد نباشد بدانید که:
تسمینو بهترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین پلتفرم سفارش رپورتاژ، بک لینک و تولید محتوا برای شماست تا بتوانید در زمانی کوتاه و به شکلی راحت کسب‌وکارتان را به همه معرفی کنید.
تا اینجا در دوره، مرتضی کوشکی مجموعاً 1 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که مرتضی کوشکی تا اینجای دوره پرسیده است:
درود و وقت بخیر در ویدیوی جلسه ی 19 بخش 3 در دقیقه ی 9:20 این لینک( www.ffo.ir/eMailStates) قرارداده شده که اشتباه است و منبع اشاره شده وجود ندارد. البته بعد از جستوجو لینک منبع اشاره شده رو پیدا کردم، لطفا اصلاح کنید. https://www.smartinsights.com/email-marketing/email-communications-strategy/statistics-sources-for-email-marketing/ باتشکر.