مرتضی سیف اصفهانی

مرتضی سیف اصفهانی

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای مرتضی سیف اصفهانی از 1399/12/17 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. مرتضی در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته سوم دوره است.


مرتضی سیف اصفهانی در یک نگاه
  • تفکر معمارانه- ترفندهای بازاریابی آفلاین و آنلاین- هوش بازاریابی
  • کنجکاو و عاشق یادگیری و پژوهش
  • علاقه مند به ترکیب روش های بازاریابی و مطالعه بر روی کسب و کارها
  • هر روز عمیق تر(عمق اگاهی) از دیروز - فردا وسیع تر(وسعت شناخت) از امروز
  • دوست دارم معمار دیجیتال مارکتینگ باشم تا یک بازاریاب دیجیتال
  • من کار تیمی را از معماری آموخته ام و عملکرد تیمی را ارزشمندتر میدانم
  • مرید مکتب آخشیگان/ یادگیری-کار-تفریح- پایبند به اصول اخلاقی
مرتضی سیف اصفهانی دربارۀ خودش گفته:
یک استراتژیست و دیجیتال مارکتر خلاق، که عاشق درک رویدادها، وقایع و داده‌های پیرامون خود است، که با شم و قدرت شبکه سازی می تونه پیچیده‌ترین داده‌های رو شناسایی، درک و دسته بندی کنه و با ایجاد شبکه اونها رو آنالیز کنه.
یک ذهن و منطق معماری در کنار تجربیات با ارزش بازاریابی کشتیرانی، این امکان رو به من داده که بتونم راحت پلان یک کسب و کار رو طراحی و حتی آنالیز و آسیب شناسی کنم.
تمرکز من روی الگوهای رفتاری مشتریان و بصورت کلی کسب و کارهاست. رفتار فردی، شرکتی و مشتریان
مرتضی سیف اصفهانی دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
من قبلا دوره مدیریت دیجیتال مارکتینگ مجتمع فنی تهران رو شرکت کرده بودم و با این حوزه شناخت داشتم. اما دوره حاضر از منظر عملیاتی و کاربردی بسیار حائز اهمیت بود.
مرتضی سیف اصفهانی در buy best electronic ، به عنوان مشاور دیجیتال مارکتینگ در حال فعالیت است. دربارۀ buy best electronic شاید بد نباشد بدانید که:
یک شرکت واردکننده، تامین کننده قطعات الکترونیک که تلاش دارد با توسعه دیجیتالی کسب و کار خود، یک لاین جدید از محصولات خود را در قالب فروشگاه آنلاین به کسب و کار خود اضافه کند.
تا اینجا در دوره، مرتضی سیف اصفهانی مجموعاً 1 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که مرتضی سیف اصفهانی تا اینجای دوره پرسیده است:
سلام عادل عزیز با توجه به تغییرات و بروز رسانی GTmetrix لطفا ویدیو آموزش رو هم به روز کنید چون توضیحات شما با این بروز رسانی مطابقت ندارد.