مرتضی جهانشاهی

مرتضی جهانشاهی

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای مرتضی جهانشاهی از 1399/02/20 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. مرتضی در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته هفتاد و سوم دوره است.مرتضی جهانشاهی را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
| اینستاگرام | لینکداین| ویرگول

مرتضی جهانشاهی در یک نگاه
  • خیلی جستجوگر هستم.
  • روابط اجتماعی خیلی برای من مهم است.
  • عاشق فوتبال هستم.
  • همیشه برای یادگیری مطالب جدید پیش قدم میشم.
  • برای کارهای خودم حتما از قبل برنامه ریزی میکنم.
  • انسان احساسی و خانواده دوستی هستم.
  • خیلی زود با دیگران ارتباط برقرار میکنم و صمیمی می شوم.
مرتضی جهانشاهی دربارۀ خودش گفته:
من مرتضی جهانشاهی هستم. مدرک کارشناسی ارشد عمران برنامه‌ریزی حمل‌ونقل خوندم. حدود 10 سال در رشته عمران سابقه کاری دارم و کارهای مختلفی رو کار کردم. ساختمون ساختم، برج ساختم، تونل ساختم و اخرین کارم سدسازی بود. دست سرنوشت کاری کرد که کلا نوع کار خودم را تغییر بدم و وارد یک حوزه جدید بشم. حوزه‌ای که از کودکی دوست داشتم؛ یعنی حوزه رسانه‌های مکتوب. الان حدود 8 سال است توی این بخش دارم کار می‌کنم. توو مجلات زیادی کار کردم؛ مجله خانواده سبز، آرامش برتر، زیبایی سالم، و کدبانو. توو همه این مجلات به عنوان خبرنگار مشغول به فعالیت بودم و در مجله آرامش برتر (مجله تخصصی حوزه روان‌شناسی) جانشین سردبیر و سردبیر شدم و همین موضوع باعث شد در تولید محتوای حوزه روا‌‌ن‌شناسی تخصصی وارد بشم و الان هم دارم توی یه انتشارات تخصصی روان‌شناسی کار می‌کنم. از کارهای دیگه من مدیریت تولید و محتوای دی‌وی‌دی‌های آموزشی حوزه روا‌‌ن‌شناسی، کلیپ‌های روان‌شناسی، و پادکست‌های روان‌شناسی است. آخرین کار من تهیه‌کنندگی برنامه نگاه مشاور است که از شبکه آی‌فیلم در حال پخش است.
مرتضی جهانشاهی دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
وقتی اولین ویدیو جلسه دوره رو دیدم یاد داستان «صدسال‌تنهایی» گابریل گارسیا مارکز افتادم. من شده بودم خوزه آرکادیو بوئندیا و عادل طالبی شده بود ملکیادس.
چرا یاد این داستان افتادم؟ دلیلش خیلی ساده‌ست. خوزه آرکادیو بوئندیا آدمی بود که دنبال کشف و اختراع و تجریه مطالب جدید بود، ملکیادس کولی بود که هر از گاهی با کتاب، مطالب و اشیاء جدید به روستای خوزه می‌آمد.با دیدن هر جلسه دلم می‌خواست زودتر یک هفته بگذره و جلسه بعدی رو ببینم که عادل طالبی چه موارد هیجان‌انگیزی رو می‌خواد بیان کنه. عادل طالبی با شیوه جدید آموزش خودش به بهترین نحوه موضوعات رو در ذهن من حکاکی می‌کرد. توی ویدیو صفر عادل طالبی میگه: «قرار نیست اینجا قرص و شربت بدن و شما بازاریابی دیجیتال رو یاد بگیرید؛ من به شما به جای ماهی، ماهی‌گیری یاد میدم.» و واقعاً توی مدت 33 جلسه‌ای که من گذروندم این جمله رو اثبات کرده. شاید فکر کنید دارم اغراق می‌کنم؛ پس بذارید چند تا از ویژگی‌های این دوره رو براتون بگم:
1- نحوه آموزش بسیار عالی
2- فن بیان عالی و ساده گویی
3- گروه پشیبانی خوب و باتجربه و همیشه در دسترس
4- بخش پرسش و پاسخ که هر پرسشی که تو ذهنت باشه می تونی اونجا بپرسی و سریع جواب میدن یا دوستانت پرسیدن می‌تونی ببینی
5- دیدن فیلم‌های دوره در هر ساعت و زمانی که دوست داری
6-برگزاری وبینارهای دوره ای و لایو اینستاگرام هفتگی
7- ارائه منابع عالی و کافی
8- ایجاد حس دوستانه بین بچه‌های دوره در گروه پشتیبانی
9- تمرین های مناسب و به موقع
اینها ویژگی‌های مهم این دوره‌ست که وجود تنها یکی از اونها باعث میشه این دوره رو به همه شما پیشنهاد کنم. تازه این نکته هم باید اضافه کنم که توی این دوره حداقل 5 استاد دیگه که تجربه‌های خیلی مفیدی دارند هم حضور دارن و آموزش میدن.
توصیه من به همه شما اینه که حتما حتما اگه می‌خواید بازاریابی دیجیتال رو یاد بگیرید این دوره رو شرکت کنید.
تا اینجا در دوره، مرتضی جهانشاهی مجموعاً 3 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که مرتضی جهانشاهی تا اینجای دوره پرسیده است:
ما در سایت از عکس‌های تولیدی خودمان استفاده می‌کنیم و همزمان سایتی با رتبه بالاتر در گوگل از این عکس بعد از انتشار در سایت ما استفاده می‌کند، آیا گوگل تشخیص می‌دهد این عکس مربوط به ما است؟( با توجه به اینکه شما در ویدیو گفتید گوگل براساس متادیتا عکس را میخواند نه خوده عکس ) و برای جلوگیری از سوءاستفاده از این عکس‌ها توسط دیگران چه کارهای باید کرد؟
وقتی در سایت از عکس‌های یونیک و تولیدی مجموعه استفاده می‌شود، به چه طریقی به گوگل اطلاع دهیم که این عکس تولید و مخصوص ما است؟
سلام، یک سایت داشتیم که با وردپرس ایجاد شده و بعد از 6ماه بنابه دلایلی کل سایت را تغییر دادیم و مطالب و عکس‌ها و ویدیوها را حذف کردیم و دوباره این مطالب را ایجاد کردیم، الان بیشتر صفحات ما در سرچ گوگل ارور 404 میزنه(بیشتر صفحات بلاگ‌ها صفحه بلاگ ها). الان سوال من اینه که این صفحات با ارور404 را ریدایرکت کنیم به صفحات جدید با همان عنوان یا مشابه، مشکل ما برطرف میشه؟