محمد چهرقانی

محمد چهرقانی

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای محمد چهرقانی از 1400/11/26 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. محمد در حاضر، دانشجو است و جایی مشغول کار نیست. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته ششم دوره است.محمد چهرقانی را می‌توانید اینجا پیدا کنید:


محمد چهرقانی در یک نگاه
  • علاقه شدید به یادگیری دارم
  • از مهارت رسانه های خبری برخوردارم
  • توانایی تولیدبرنامه ی تلویزیونی دارم
  • توانایی آموزش مشتری مداری
  • آدم ریسک پذیری هستم
  • علاقه شدید به کارآفرین دارم
  • به آدرم هایی که به من کمک میکنند ارزش قایل هستم
محمد چهرقانی دربارۀ خودش گفته:
مدیربازنشسته روابط عمومی بخش دولتی مخابرات ( شرکت ارتباطات زیر ساخت) مشاور رسانه ای و ارتباطات اپراتورهای مخابراتی از قبیل مبین نت، اپراتور فیبرنوری، سامانتل، کارخانجات مخابراتی ایران
و مدرس مشتری مداری
محمد چهرقانی دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
تا امروز که 10 جلسه اول را دیده ام شوق دیدن بیشتر را دارم.
محمد چهرقانی در پایگاه خبری تیک نیوز ، به عنوان مدیر مسئول در حال فعالیت است. دربارۀ پایگاه خبری تیک نیوز شاید بد نباشد بدانید که:
پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی ` تیک نیوز` با تغییر دامنه وایمکس نیوز از سال 1399 قدم به عرصه اطلاع رسانی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات گذاشت.

وایمکس نیوز که در سال 1389 با ورود فناوری وایمکس به کشور فعالیت اطلاع رسانی وفرهنگ سازی خود را برای اقبال مردم به استفاده از وایمکس شروع کرده بود تا ابتدای سال 1399 به مدت 10 سال مسئولیت انتشار اخبار این حوزه برای مخاطبان را برعهده داشت و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نکرد.

لزوم تغییر دامین از آنجا آغاز شد که وایمکس به عنوان یک فناوری منسوخ شده در عرصه ارتباطات واقع شد و وایمکس نیوز که برگرفته از نام این فناوری بود همراه با آن به دست فراموشی سپرده می شد.

و اینک

تیک نیوز، همانند وایمکس نیوز می کوشد به عنوان یک پایگاه تخصصی در حوزه‎ی ICT به انعکاس اخبار و رویدادهای حوزه ازطریق تعامل با فعالات عرصه ارتباطات کشور و انتشار نقطه نظرات اندیشمندان، مدیران ، کارشناسان و روابط عمومی های بخش ارتباطات کشور بپردازد و شرایط مطلوبی برای انتشار نقطه نظرات ایشان در بخش اخبار، یادداشت ها، مقاله‎ها و سایر مطالب مخاطبان قدمی رو به جلو در انجام رسالت خود بردارد.

با آغاز فعالیت تیک نیوز، همه ی فعالان و متخصصان حوزه بویژه روابط عمومی شرکت‎های بخش خصوصی می‎توانند آخرین دیدگاه‎ها و اخبار فعالیت‎های خود را برای انتشار در پایگاه خبری تیک نیوز در اختیار ما قرار دهند.

امید است، این پایگاه بتواند گام موثری در اطلاع رسانی رخدادهای این حوزه برای علاقمندان بردارد.


تا اینجا در دوره، محمد چهرقانی مجموعاً 3 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که محمد چهرقانی تا اینجای دوره پرسیده است:
باسلام من با اینکه بیش یکصد بار واژه تیزلند را از جناب طالبی شنیدم و میدانم موضوع سایت چیست اما هنوز هم با شنیدن تیزلند دقیقاتیغ ریش تراشی درذهنم مجسم می شه. چرا آدم با تجربه ای مثل شما این نام را برای امور آموزشی استفاده کرده اید
باسلام - به نظر می رسد تمرکز جناب طالبی عمدتا روی کسب و کارهای کوچک است و تاکتیک های این سطح را بیان می کنند. فرض بفرمایید بنده بعد از طی این دوره به عنوان یک مشاور تبلیغات با یک سازمان بزرگ همکاری کنم بنابراین نیاز است برای این سطح از فعالیت ها دانش لازم را کسب کنم. لطفا یه این موضوع هم عنایت شود.
عرض سلام- سایت های واسط خدمات در زمان تخلف مجری به لحاظ قانونی پاسخگو هستند یا خیر؟ مثال - یک سایت وجود دارد به نام ` استاده ` که برای مشاغل مختلف چند استاد کار معرفی می کند.مشتری از بین آنها یکی را برای انجام کار انتخاب و کار خود را ارجا می دهد. حالا اگر این استادکارانتخاب شده کار را درست انجام ندهد مشتری باید فقط از استاد کار شکایت کند یا سایت استاده هم باید پاسخگوی تختلف استادکار باشد؟