محمد همتی

محمد همتی

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای محمد همتی از 1399/12/05 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. محمد در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته اول دوره است.محمد همتی را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
وب سایت

محمد همتی در یک نگاه
محمد همتی دربارۀ خودش گفته:
من محمد همتی هستم، بنیان‌گذار مجموعه آموزش برنامه نویسی سورس ایران. در چند سال اخیر بیش از 300 پادکست و 2 هزار مقاله آموزشی در حوزه های مختلف (برنامه نویسی، طراحی سایت، کسب و کار و ...) تولید کردم. بیشتر فعالیتم در پنج سال اخیر، آموزش و تولید محتوای آموزشی تجربه محور بوده و در حال حاضر علاوه بر مدیریت بر مجموعه سورس ایران، در فروشگاه ساز فایلینا به عنوان مدیر فنی فعال هستم.
محمد همتی در سورس ایران ، به عنوان موسس و مدیر مجموعه در حال فعالیت است. دربارۀ سورس ایران شاید بد نباشد بدانید که:
مجموعه آموزش برنامه نویسی و طراحی وبسایت سورس ایران از سال 1391 شروع به فعالیت کرده، که در این 9 سال بیش از 13500 نفر در دوره های آموزشی این مجموعه شرکت کرده اند. تعداد زیادی از این شرکت کننده ها در حال حاضر به صورت کارمندی یا فریلنسری مشغول به کسب درآمد از برنامه نویسی هستند. اگر بخواهیم از ویژگی های مجموعه سورس ایران نام ببریم، باید به تجربه محور بودن وبینارها و محصولات آموزشی و پشتیبانی واقعی از دانشجویان اشاره کنیم.