محمد مهدی عسگری

محمد مهدی عسگری

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای محمد مهدی عسگری از 1400/01/01 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. محمد مهدی در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن پایان دوره دوره است.محمد مهدی عسگری را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
| لینکداین| ویرگول

محمد مهدی عسگری در یک نگاه
  • بنده خدام و دوستدار خلق خدا
  • وقتی صحبت درباره یادگیری و بهره‌وری باشه خوشحال ترین فرد دنیا میشم
  • گاه گداری راهم به طبیعت و کوه می افتد
  • همواره دانش آموز هستم و سعی میکنم از اشتباهاتم درس بگیرم
  • تا حد توانم سعی میکنم بتوانم مفید باشم و به دیگران کمک نمایم
  • به ادبیات فارسی و مخصوصا اشعار صائب عشق میورزم
  • راستی گرافیستم و کار دیزان انجام میدم
محمد مهدی عسگری دربارۀ خودش گفته:
محمد مهدی عسگری هستم و در زمینه دیزاین و طراحی گرافیک فعالیت میکنم و امسال (1400) هجده سالم شده است. و در اول راه زندگی هستم . ما جهانی تصور می‌کنیم که بنیادش همدلی ،مهربانی و همکاری باشد و تلاش میکنیم که جهانیان را به امید و تلاش برای زندگی بهتر ترغیب کنیم . و برای رسیدن به این هدف گام برمیداریم

محمد مهدی عسگری دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال عادل جان طالبی ؛ علاوه بر آموختن تئوریک و عملی بازاریابی دیجیتال ، عادل خان چگونه آموختن در فضای دیجیتال نیز یاد می‌دهد.
خوبی این دوره این است که از صفر شروع میکند و از افراد مبتدی متخصص می‌سازد.
محمد مهدی عسگری در ایران اویل جاب ، به عنوان طراح ارشد گرافیک در حال فعالیت است. دربارۀ ایران اویل جاب شاید بد نباشد بدانید که:
ایران اویل جاب، تحقق یک آرزوست. آرزوی ما و آرزوی شما. ما می‌کوشیم تا روند ارتباط میان کارفرمایان ، پیمانکاران و شرکت های فعال در حوزه نفت را با مهندسان و متخصصان تسهیل کنیم تا پلی باشد میان علم وعمل. متخصصان ، مهندسان و مدیران با سابقه حوزه نفت و گاز، به راحتی می‌توانند رزومه خود را در این پلتفرم بارگذاری کنند. به این ترتیب شرکت های پیمانکاری و کارفرمایان فعال در حوزه نفت و گاز در کوتاه ترین زمان، افراد متخصص مورد نیاز را شناسایی و فصلی نو در زندگی و کار را آغاز می کنند.
ما شرایطی را مهیا کرده‌ایم تا کارجویان و متخصصین از آخرین و به روزترین فرصت‌های شغلی حوزه نفت و گاز آگاه شوند و رزومه خود را بدون واسطه برای مدیران ارسال کنند. این پلتفرم به کارفرمایان، پیمانکاران و شرکت‌های فعال در این حوزه این امکان را می‌دهد تا در فضایی مطمئن و همسو با کشورهای پیشرفته دنیا، از کارآمدترین روش برای جذب نیروی انسانی بهره ببرند. بی شک طرح لبخند برلبان شما پس از یافتن نیرو و شغل دلخواهتان، نقشی ماندگار در ایران اویل جاب خواهد بود.