محمد ضیائیان مفید

محمد ضیائیان مفید

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای محمد ضیائیان مفید از 1399/06/08 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. محمد در حاضر، دانشجو است و جایی مشغول کار نیست. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته پنجم دوره است.محمد ضیائیان مفید را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
وب سایت | اینستاگرام | پینترست | آپارات

محمد ضیائیان مفید در یک نگاه
  • عاشق مارکتینگ
  • منظمم و از بی نظمی بدم میاد
  • از کار کردن لذت می برم
  • علاقه مند به یادگیری
  • مسئولیت پذیر هستم
محمد ضیائیان مفید دربارۀ خودش گفته:
سلام من محمدم
مهندسی صنایع خوندم ولی تو اواسط تحصیلم با بازاریابی آشنا شدم و کم کم فهمیدم چقدر این حوزه رو دوست دارم. پس شروع کردم به مطالعه و کار کردن تو این زمینه.
به خاطر همین علاقه ام به بازاریابی برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد رشته مدیریت بازرگانی رو انتخاب کردم و الان دارم ترم آخرم رو در دانشگاه علامه طباطبایی می گذرونم

محمد ضیائیان مفید دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
دوره خیلی خووبه، مهم ترین مزیتش به نظرم اینکه مرحله مرحله و منظم یادگیری اتفاق میوفته
تا اینجا در دوره، محمد ضیائیان مفید مجموعاً 2 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که محمد ضیائیان مفید تا اینجای دوره پرسیده است:
سلام، اگر ما بخواهیم در فروشگاه حضوری شماره مشتریانمان را ازشون بگیریم (مانند همان فروشگاه کفش که مثال زدید) و همان موقع شفاهی بهشون توضیح دهیم که سعی می کنیم در موارد متناسب با نیاز شما پیامک ارسال کنیم. ولی به صورت شفاهی اجازه گرفته ایم و مدرکی برای اثبات نداریم. شما چه راهکاری برای قانونی تر شدن اینکار پیشنهاد می کنید؟
سلام؛ سوالات سایر دوستان را که مطالعه کردم، اکثرا درمورد مهاجرت از فروشگاه ساز یا سایت سازها به CMC های عمومی مثل پرستاشاپ سوال کرده بودند. من میخوام بدونم از یک فروشگاه ساز (یا سایت ساز) می توانیم به یک فروشگاه ساز دیگه مهاجرت کنیم؟ این کار چه مشکلاتی را در پی خواهد داشت؟ برای سئو در این حالت هم امکان ریدایرکت کردن وجود دارد؟