محمدمهدی غلامی

محمدمهدی غلامی

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای محمدمهدی غلامی از 1399/10/30 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. محمدمهدی در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته هفتادم دوره است.محمدمهدی غلامی را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
وب سایت | توییتر | اینستاگرام | لینکداین | پینترست

محمدمهدی غلامی در یک نگاه
  • سئو و دیگر هیچ
  • گوگل ادز و دیگر هیچ
  • سایت وردپرسی و دیگر هیچ
محمدمهدی غلامی دربارۀ خودش گفته:
آنچه از اساتید خود آموخته‌ایم، این است که یادگیری یکی از مهم‌ترین چیزهایی است که هرگز نباید متوقف شود. هرچه بیشتر یاد می‌گیرم، بیشتر به این نکته پی می‌برم که هنوز به اندازه کافی نمی‌دانم و باید همواره در مسیر یادگیری تلاش و ممارست به خرج دهم.
به خوبی می‌دانم که باید همواره تمام تلاشم را انجام دهم تا بهترین خودم را ارائه کنم، به بهترین شکل دانسته‌ها و تجربیاتم را به کار ببندم و تلاش کنم تا اهداف کاری خودم و کسانی که انجام کارهای بازاریابی دیجیتالشان را به من می سپارند را رقم بزنم و خدا را شاکرم اگر توانسته‌ام تاکنون به این مهم دست پیدا کنم.
محمدمهدی غلامی دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
در یک کلام اگر بخواهیم از کیفیت و محتوای دوره سخن بگوییم، باید بگوییم که جناب آقای طالبی، سنگ تمام گذاشته اند و در دنیا چه در زبان فارسی و چه انگلیسی، کورسی کامل تر از این دوره نخواهیم یافت. هرچه تعداد هفته ها افزایش یافت و شاخ و برگ به مطالب اضافه شد، محتوای دوره بی نظیر تر شد
خسته نباشید و خداقوت به گروه آقای طالبی و مدرسان خوب دوره
محمدمهدی غلامی در خلاقیت نگاران سپهر افراسا ، به عنوان مدیرعامل در حال فعالیت است. دربارۀ خلاقیت نگاران سپهر افراسا شاید بد نباشد بدانید که:
مجموعه افراسا متشکل از نیروهایی متخصص و متعهد از اواخر سال 1396 در قلب کشور، یزد، آغاز به فعالیت نمود. تیم افراسا پس از گذراندن بیش از 1000 ساعت تجربه اندوزی و آموزش های تخصصی در زمینه های برنامه نویسی، طراحی سایت، سئو و بازاریابی دیجیتال، زیر نظر اساتید بین المللی و مطرح این حوزه ها نظیر استاد عادل طالبی، با گام هایی استوار قدم در مسیر بازار کار کشور نهاد.

تا اینجا در دوره، محمدمهدی غلامی مجموعاً 2 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که محمدمهدی غلامی تا اینجای دوره پرسیده است:
با اجازه تون، میخوام ذهن نقیض یابم رو روشن کنم :)) و یه سوال که ذهنم را درگیر کرده بود را بپرسم اوایل صحبت در مورد لینک سازی، صحبت از این شد که گوگل، لینک های طبیعی و ارگانیک رو بیشتر دوست داره. از طرفی، وقتی ما میریم پول میدیم تا بهمون از یه سایت پدرمادردار، لینک بدن، عملا داریم خلاف قوانین گوگل حرکت میکنیم وقتی بلاگ فنی درست میکنیم یا از جاهای مختلف لینک میدیم به سایتمون، اوکی گوگل شاید متوجه نشه ولی فهمیدن این موضوع برای گوگل کاری نداره که بفهمه و بدونه یه جایی یا یه سایتی هست که همه دارن از اونجا لینک میخرن و خلاف قوانینش و شفافیت عمل میکنن و یه سری لینک ساختگی به سایت خودشون میدن چرا گوگل یه راهی برای این موضوع پیدا نمیکنه؟ و آیا احتمال داره که با توجه به این مساله، از یه روزی، کلا تاثیر بک لینک ها رو به قدری کاهش بده که دیگه رپورتاژ نتونیم بریم؟ از طرفی هم اگر بک لینک رو هم از فرایندهای سئو حذف کنیم، یه جورایی رقابت کردن با سایت های قدر قدیمی، غیرممکن میشه
اگر حوزه داروخانه ها رو در نظر بگیریم، خب داروخانه ها محصولات خیلی زیادی دارن و شاید به هزارتا و بیشتر هم برسه. وقتی سایتهای صفحه اول این حوزه رو از طریق وپلایزر و واتس ران بررسی می کنیم، علاوه بر cmsهای اختصاصی دات نت و... و اوپن کارت و... سایتهای زیادی هم هستن که از وردپرس و ووکامرس استفاده کردن. آیا همه ی این سایت هایی که دارن از وردپرس و ووکامرس استفاده کردن، تیونینگ انجام دادن؟ و سوال دوم در ادامه سوال اول اینکه بعضا قالب های تخصصی فروشگاهی که توی وردپرس قابل خریداری و استفاده هستن، امکان فروش محصولات زیاد رو با خودشون به همراه دارن و دیگه نیاز به تیونینگ ندارن یا استفاده از اونها هم در آینده ما رو با مشکل روبرو میکنه؟