محمدمهدی غلامی

محمدمهدی غلامی

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای محمدمهدی غلامی از 1399/10/30 در دورۀ آنلاین بازاریابی دیجیتال شرکت کرده‌است. محمدمهدی در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته ششم دوره است.محمدمهدی غلامی را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
وب سایت | توییتر | اینستاگرام | لینکداین | پینترست

محمدمهدی غلامی در یک نگاه
محمدمهدی غلامی دربارۀ خودش گفته:
نمیدونی چه لذتی داره وقتی که ثمره ی تلاشهاتو صفحه اول گوگل می بینی
از این جمله که معلومه بیشتر سئوکارم
البته خیلی به بازاریابی دیجیتال علاقمندم
بخوایم کلی تر نگاه کنیم هم عاشق مباحث استراتژی و مدیریتی ام
توی دانشگاه هوافضا خوندم که مدرکشو گذاشتم در کوزه آبشو میخورم :)
همیشه در تلاش برای رسیدن به موفقیت هستم و عااااشق کاری هستم که دارم انجامش میدم؛ یعنی بازاریابی دیجیتال
محمدمهدی غلامی دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
درمورد دوره که نباید چیزی گفت همین که استادش عادل طالبی هست، خودش گویای کیفیت و سطح فوق العادشه
محمدمهدی غلامی در افراسا ، به عنوان مدیر در حال فعالیت است. دربارۀ افراسا شاید بد نباشد بدانید که:
مجموعه افراسا متشکل از نیروهایی متخصص و متعهد از اواخر سال 1396 در قلب کشور، یزد، آغاز به فعالیت نمود. تیم افراسا پس از گذراندن بیش از 1000 ساعت تجربه اندوزی و آموزش های تخصصی در زمینه های برنامه نویسی، طراحی سایت، سئو و بازاریابی دیجیتال، زیر نظر اساتید بین المللی و مطرح این حوزه ها نظیر استاد عادل طالبی، با گام هایی استوار قدم در مسیر بازار کار کشور نهاد.
تا اینجا در دوره، محمدمهدی غلامی مجموعاً 1 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که محمدمهدی غلامی تا اینجای دوره پرسیده است:
اگر حوزه داروخانه ها رو در نظر بگیریم، خب داروخانه ها محصولات خیلی زیادی دارن و شاید به هزارتا و بیشتر هم برسه. وقتی سایتهای صفحه اول این حوزه رو از طریق وپلایزر و واتس ران بررسی می کنیم، علاوه بر cmsهای اختصاصی دات نت و... و اوپن کارت و... سایتهای زیادی هم هستن که از وردپرس و ووکامرس استفاده کردن. آیا همه ی این سایت هایی که دارن از وردپرس و ووکامرس استفاده کردن، تیونینگ انجام دادن؟ و سوال دوم در ادامه سوال اول اینکه بعضا قالب های تخصصی فروشگاهی که توی وردپرس قابل خریداری و استفاده هستن، امکان فروش محصولات زیاد رو با خودشون به همراه دارن و دیگه نیاز به تیونینگ ندارن یا استفاده از اونها هم در آینده ما رو با مشکل روبرو میکنه؟