محمدمهدی صالحیان

محمدمهدی صالحیان

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای محمدمهدی صالحیان از 1400/09/29 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. محمدمهدی در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته اول دوره است.محمدمهدی صالحیان را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
وب سایت | لینکداین

محمدمهدی صالحیان در یک نگاه
  • از این که بتونم با بهترین خودم بودن به دیگران کمک کنم لذت می‎‌برم.
  • دیوانه وار از ارتباط با آدم های جدید و تعامل با اونها خوشحال میشم.
  • به فروش، سخنرانی و آموزش (آموزش دیدن و آموزش دادن) علاقه دارم.
  • کمی لجباز و کمال گرام، گاهی خوب نیست و سعی میکنم همیشه نباشم.
  • برون گرا هستم و صادقانه و رک حرفمو میزنم نطر دیگران محترمه و استانداردهای خودمو دارم .
  • به کار های گروهی و برنامه های تیمی علاقه دارم.
  • دوست دارم در حد خودم بتونم دنیا را به جای بهتری تبدیل کنم.
محمدمهدی صالحیان دربارۀ خودش گفته:
من محمد مهدی‌ام نویسنده کتاب حجره آنلاین ؛ عاشق طبیعت ، تبلیغات و ارتباطاتم و به افراد کمک میکنم کسب و کارشون را آنلاین کنند و درآمد بیشتری داشته باشند.
محمدمهدی صالحیان در تبلیغات دریک | DarickAds ، به عنوان موسس و بنیان گذار در حال فعالیت است. دربارۀ تبلیغات دریک | DarickAds شاید بد نباشد بدانید که:
یک استارت آپ آموزشی در حوزه تبلیغات و بازاریابی است. دوره های آموزشی برای توانمند سازی افراد در حوزه های بازاریابی و فروش آنلاین به صورت حضوری و مجازی برگذار می‌کند.
البته ما در دریک خدمات دیگری مانند طراحی سایت، خدمات تلبیغات و سامانه‌های پیامکی و مشاوره نیز ارائه می‌کنیم.
شعار و آرمان ما در دریک این است : همیشه رو به جلو...
تا اینجا در دوره، محمدمهدی صالحیان مجموعاً 1 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که محمدمهدی صالحیان تا اینجای دوره پرسیده است:
ضمن عرض خدا قوت بابت توضیحات و نکات عالی که فرمودین و با شناختی که از استاد طالبی دارم مطمئنم دوره بینظیری هست فقط بین صحبت ها جایی برای بنده ابهامی پیش آمد میخواستم اگر ممکن هست شفاف تر بشه. الان بیش از 9 ماه از شروع دوره میگذره و من تصمیم دارم به دوره اضافه بشم و متوجه شدم دوره را احتمالاً یک سال بعد تمام میکنم اما پس از 1 سال دسترسی من به دوره محدود میشود و مشروط به پرداخت هزینه (در حد چند درصدی از کل مبلغ) مجددا به دوره دسترسی خواهم داشت؛ این محدودیت صرفا شامل جلسات پرسش و پاسخ و امکان درج سوال هست و یا کلا دستری نخواهم داشت (حتی به ویدئو های دوره ) چون معمولا دوره های آنلاین یک مزیتی که دارند دسترسی همیشگی به فایل هاست البته من به استراتژی آموزشی شما احترام میگذارم و اگر چنین است، حق شماست که شرایط متفاوتی در دوره داشته باشید و میخواستم در این مورد به صلاح دید بیشتر توضیح بفرمایید. بابت پیام طولانی امیدوارم من را ببخشید و پیشاپیش از پاسخگویی شما متشکرم