محمدحسین سعیدیان

محمدحسین سعیدیان

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای محمدحسین سعیدیان از 1400/06/15 در دورۀ آنلاین بازاریابی دیجیتال شرکت کرده‌است. محمدحسین در حاضر، دانشجو است و جایی مشغول کار نیست. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته دهم دوره است.محمدحسین سعیدیان را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
وب سایت

محمدحسین سعیدیان در یک نگاه
  • دنبال یادگیری هستم
  • سعی می‌کنم کار رو تمیز انجام بدم و منظم هستم
  • برنامه ریزی می‌کنم که کار ها منظم انجام بشه
  • طراحی سایت رو خیلی دوست دارم
  • اجرای کمپین های تبلیغاتی خیلی جذابه
محمدحسین سعیدیان دربارۀ خودش گفته:
من یه دیجیتال مارکتر هستم که حدود ۳ سال پیش با طراحی سایت شروع کردم و یک سال و نیم پیش به صورت جدی وارد این حوزه شدم. همیشه سعی می‌کنم یادگیری رو قطع نکنم و همیشه آموزش ببینم.
محمدحسین سعیدیان دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
دوره آقای طالبی خیلی خوب بود و به نظر بسیار کامله
تا الان که این چند جلسه ای که دیدم خیلی چیز یاد گرفته‌ام و همیشه نکات مهم رو یادداشت می‌کنم که فراموش نکنم و در کارهایی که دارم هم نکات را به کار می‌برم.

محمدحسین سعیدیان در دیباگ ، به عنوان کارشناس ارشد دیجیتال مارکتینگ در حال فعالیت است. دربارۀ دیباگ شاید بد نباشد بدانید که:
شرکت دیباگ یک هلدینگ است که من در واحد دیجیتال مارکتینگ آن فعالیت می‌کنم و پروژه های مختلف طراحی سایت و سئو می‌گیریم.
تا اینجا در دوره، محمدحسین سعیدیان مجموعاً 1 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که محمدحسین سعیدیان تا اینجای دوره پرسیده است:
برای انتشار محتوا در وبلاگ با چه دامنه ای باید این وبلاگ را بسازیم؟ سوال دومم هم این است که اگر سئو چند تا سایت دست ما است باید برای هر کدام یک وبلاگ جداگانه بسازیم؟ یا می شود همه را در یک وبلاگ لینک سازی کرد؟