محسن شعبانی

محسن شعبانی

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای محسن شعبانی از 1398/12/22 در دورۀ آنلاین بازاریابی دیجیتال شرکت کرده‌است. محسن در حال حاضر در کسب و کاری در حوزۀ آفلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته سی و پنجم دوره است.محسن شعبانی را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
وب سایت

محسن شعبانی در یک نگاه
  • مطالعه از مهمترین تفریحاتم هست.
  • در انجام کارها همیشه خلق ارزش و اینکه بدونم چه ارزش ملموسی بدنبال وقتی که می زارم ایجاد خواهد شد (فارغ از منافع مادی احتمالی)، برام اهمیت بسیار زیادی داره.
  • دوره ای از ایام جوانی رو با شطرنج می گذروندم و علاقه ی زیادی به این رشته دارم.
  • با مدل تعالی سازمانی (EFQM) آشنائی نسبتا مناسبی دارم و ارزیاب جوایز ملی موجود در این حوزه هستم و شرکت های زیادی رو ارزیابی کردم.
  • به آینده ی ایران بسیار امیدوارم.
محسن شعبانی دربارۀ خودش گفته:
در صنعت نفت مشغول فعالیت هستم.
تجاربی در زمینه ی مشاوره ی مدیریت داشته ام.
ارزیابی جوایز مختلف تعالی سازمانی در سطح کشور هستم.
در سال 93 از سازمان مدیریت صنعتی MBA گرفتم.
علاقه مند به حوزه ی بازاریابی دیجیتال و در حال حاضر مشغول کسب دانش و تجربه در این زمینه

محسن شعبانی دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
دوره ی آنلاین بازاریابی دیجیتال آقای طالبی چند تفاوت با سایر دورههای موجود داره.
- اول اینکه موارد ارائه شده در دوره ضمن اینکه پشتوانه ی علمی و تئوری داره، محصول تجربه هایی است که مدرس داشته و این دوره همراه با نمونه ها و مثال های عملی مکرر و با داده های واقعی تدریس می شه.
- مورد بعدی اینکه در دروه های آموزشی ای که بسیار وابسته به اعداد و ارقام و مسائل فنی و تکنیکی در کنار فهم کسب و کار هست، هر شخص در حین دوره و عملی کردن آموزه های اون قطعا با ابهامات و مشکلاتی مواجه می شه که پشتیبانی کامل و البته به موقع از اهمیت خیلی زیادی برخورداره تا آدم از سردرگمی های احتمالی بیرون بیاد و کار رو با انگیزه ی بیشتری ادامه بده.
و بنظرم این دوره با توجه به زمان بسیار زیادی که شخص آقای طالبی برای رفع ابهامات و پشتیبانی دوره می زاره و همچنین چنل های مختلفی که برای این موضوع تعریف کرده (از قبیل؛ کانال تلگرام، لایو اینستاگرام، سمینار پرسش و پاسخ و همینطور بانک دسترسی به سوالات مطرح شده در وب سایت)، عملا این دغدغه رو معرفی کرده و تا حد بسیار زیادی به آدم این اطمینان رو می ده که اگه فراگیر همراه باشه، مدرس به هیچ وجه کم نمیاره و همیشه در دسترسه.
- موضوع بعدی اینکه له خاطر ماهیت آنلاین بودن دوره مدیریت زمان استفاده از ویدئوها و مطالب در اختیار خودمون هست.
- ونهایتا اینکه با توجه به تعداد و تنوع مخاطبین، برای افراد علاقه مند زمینه ی شبکه سازی بسیار خوبی فراهمه.
تا اینجا در دوره، محسن شعبانی مجموعاً 11 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که محسن شعبانی تا اینجای دوره پرسیده است:
سلام - ضمن تشکر از این آموزش کاربردی، در نسخه ای که من نصب کردم قسمت Library وجود نداره. در واقع فایلی برای استفاده نداره. آیا این به نسخه ی نصب شده ی نرم افزار بر می گرده یا اینکه باید اون فایل ها رو از جائی import کرد؟ در صورت امکان وب سایت هایی هم برای import کردن فایل ها و تصاویر و انیمیشن های بیشتر به قسمت library معرفی بفرمائید. ممنون
سلام و عرض احترام - تقاضا دارم در خصوص نحوه ی باز کردن و بستن www برای نام دامنه توضیحات بیشتر بفرمائید. مشخصا بصورت ظاهری چگونه می توان فهمید که یک دامنه با www بالا می آید یا بدون آن و یا با هردو ؟ آیا این استنباط درست هست که اگر www را ببندیم، اگر شخصی اسم سایت ما را با www وارد کند، اطلاعاتی به ایشان نمایش داده نخواهد شد؟ سپاس از شما
در روشی که برای لینک گذاری در تلگرم معرفی کردین (/s/)، اگر درست متوجه شده باشم ما ابتدا ادرس را لینک وب سایت مان در تلگرام را با /s/ اصلاح می کنیم و بعد اون آدرس رو در یک شبکه ی اجتماعی دیگه یا یک وب سایت دیگه لینک اش رو می زاریم. اگه مطلب فوق مورد تایید باشه سوال اینجاس که؛ اگه قرار باشه این کار رو انجام بدیم ` مثلا درج لینک در تلگرام و بعد درج لینک اصلاح شده در توئیتر`، چه الزامی وجود داره که یک واسطه ای بنام تلگرام داشته باشیم؟ خب مستقیما در توئیتر یا لینکدین یا هرجای دیگه لینک مطلب وب سایت مون رو می زاریم. چه لزومی داره که از مثلا توئیتر بره توی آدرس اصلاح شده ی تلگرام تا مطلب ما خونده بشه؟ امیدوارم موضوع ر درست متوجه شده باشم و سوال رو هم درست منتقل کرده باشم.
چنانچه ما دو یا چند کانال در یوتیوب داشته باشیم و بخواهیم ویدئوی تولیدی خودمان رو در همه ی اون ها منتشر بکنیم راه حل چیه که کپی به حساب نیاد؟
سلام و عرض احترام ؛ دردقیقه ی 31 فرمودین؛ ` منوهامون رو مرتب می کنیم` در صورت امکان در این خصوص بیشتر توضیح بیشتری بدین. ممنون از شما
در این بخش برداشت من این بود که ؛ عنوان شده ` ما باید همیشه سعی بکنیم کاربر رو سرگرم بکنیم و تکراری نباشیم و با فرمت ها و به اشکال متفاوتی محتوا رو ارائه بکنیم`. اگه این برداشت درست هست ، پیج های زیادی وجود داره که صرفا یا یک نوع ثابت بنر و یک قالب (مثلا صرفا بصورت بنرهای مشکی و آبی با یک طرح ثابت و بدون هیچگونه فیلم یا استوری خاص یا لایو و یا .... و فقط با اسلاید و نوشته ) برای مدت نسبتا طولانی محتوا تولید می کنند و مخاطبان زیادی هم دارند. آیا نقدی به عملکرد این نوع از پیج ها و استراتژی شان، وارده یا اینکه چون شخصیت پیج رو اینگونه شکل داده اند می تونه درست باشه و به همین شکل ادامه پیدا بکنه؟
به این سوال پاسخ داده شده است. برای استفاده از دوره و دریافت همۀ پاسخ‌ها عضو شوید و در دوره شرکت کنید.
ضمن تشکر از معرفی مدل sostac ،اگه در این بخش یک مثال ملموس و عینی (ترجیحا واقعی) از مراحل مختلف بخش های این مدل ذکر می شد شاید به فهم کاربرد اون در مدیریت یک پیج اینستاگرام کمک بیشتری می کرد- منظور از ذکر مثال، موردی که بصورت سلسله وار بخش های مختلف این مدل رو روی یک کسب و کار و یک پیج عملا توضیح بده.
به این سوال پاسخ داده شده است. برای استفاده از دوره و دریافت همۀ پاسخ‌ها عضو شوید و در دوره شرکت کنید.
در برخی پیج ها ی نسبتا موفق در حوزه ی کسب و کارمان ملاحظه می شه که از برخی کلمات ترند ولی بی ربط هم در هشتگ گذاری استفاده می شه. این رو چگونه می شه تفسیر کرد؟
به این سوال پاسخ داده شده است. برای استفاده از دوره و دریافت همۀ پاسخ‌ها عضو شوید و در دوره شرکت کنید.
بجز بررسی رقبا و تست کردن، ما چطوری می تونیم یک اطمینان نسبی در خصوص تعداد مناسب هشتگ و همینطور عنوان هشتگ ها در شروع راه اندازی یک پیج برسیم ؟. طبیعتا تست کردن مستلزم گذشت یک زمان هست و بررسی رقبا هم بنا به دلایل مختلف ( از قبیل ؛ سابقه ی رقیب، تعداد فالور، استراتژی های رقیب و ... ) شاید فقط یک دید کلی به ما بده .
به این سوال پاسخ داده شده است. برای استفاده از دوره و دریافت همۀ پاسخ‌ها عضو شوید و در دوره شرکت کنید.
سلام : در نام کاربری پیج هایی که عنوان وب سایت به نوعی در نام کاربری استفاده شده، برخی های از _ (آندرلاین) استفاده کرده اند و بعضی ها از (.) دات // مثلا abc.ir در مقابل abc_ir . این ها هر کدام چه تفاوتی دارند و چه مزایایی نسبت به دیگری دارند و اصولا اولویت انتخاب برای بیزنسی که می خواهد نام دامنه اش را در کاربری پیج اش معرفی بکند چیست؟ سپاس از شما
به این سوال پاسخ داده شده است. برای استفاده از دوره و دریافت همۀ پاسخ‌ها عضو شوید و در دوره شرکت کنید.
سلام ؛ با توجه به اینکه محتوا ممکنه و احتمالا باید ارزش خلق شده توسط سازمان رو تقویت هم بکنه نظرتون در خصوص عبارت زیر چیه : اینکه در تعریف ` بجای حفظ جریان دائمی` بگیم ` حفظ و تقویت جریان دائمی ارزش آفرینی ` البته شاید این بحث ` تقویت` که عرض کردم داخل عبارت `جریان دائمی` مستتر باشه. ممنون می شم نظرتون رو بفرمائید. سپاس
به این سوال پاسخ داده شده است. برای استفاده از دوره و دریافت همۀ پاسخ‌ها عضو شوید و در دوره شرکت کنید.