محسن سلیمی فرد

محسن سلیمی فرد

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای محسن سلیمی فرد از 1402/11/08 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. محسن در حال حاضر در کسب و کاری در حوزۀ آفلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته سوم دوره است.محسن سلیمی فرد را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
وب سایت | لینکداین| ویرگول | آپارات

محسن سلیمی فرد در یک نگاه
  • تازگی ها زیاد راجع به جامعه شناسی علاقمند شدم تا سر از
محسن سلیمی فرد دربارۀ خودش گفته:
من
محسن سلیمی فرد در یاقوت سرخ پادیز ، به عنوان در حال فعالیت است. دربارۀ یاقوت سرخ پادیز شاید بد نباشد بدانید که:
شرکت یاقوت سرخ پادیز، با ماموریت احیای زنجیره ارزش زرشک بیدانه قرمز ایرانی و تسهیل بازاریابی آن ایجاد شده است.
تا اینجا در دوره، محسن سلیمی فرد مجموعاً 1 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که محسن سلیمی فرد تا اینجای دوره پرسیده است:
با درود خدمت عادل خان طالبی باتوحه به سوالاتی که مطرح شد، در یک مورد برای من ابهام بوجود اومد، سایت اصلی من ورد پرسی هست و افزونه ووکامرس هم به تازگی برای راه اندازی فروشگاه روش فعال کردم، اما اگر بخوام برای فروشگاه سایت از یک فروشگاه ساز استفاده کنیم ، آیا منطقی هست و چه نکاتی رو باید مد نظر قرار بدم؟ این رو از این جهت گفتم که مجبور نباشیم برای هر امکانی یک افزونه نصب کنم و مرتب سایت رو کند تر کنم و احتمال ناسازگاری و بروز خطاها رو افزایش بدم.اگر حساسیتی وجود داره و تجربه ای مبتنی بر این درخواست داشتید لطفا راهنمایی کنید آیا روی سئو سایت هم اثر می گذاره؟ منظورم از امکانات سامانه ارسال پیامک ، ایمیل ، CRM یا بسیاری از این دست موارد هست. تعداد محصولاتی که قراره ارایه بدم محدوده و رویکرد بازاریابی من هم صرفا دیجیتال مارکتینگ نیست، بلکه ابزاری برای تسهیل خریدهای بعدی مخاطبین و افزایش ارزش طول عمر مشتری هست.