مجید شیری

مجید شیری

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای مجید شیری از 1399/08/17 در دورۀ آنلاین بازاریابی دیجیتال شرکت کرده‌است. مجید در حاضر، دانشجو است و جایی مشغول کار نیست. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته اول دوره است.مجید شیری را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
| اینستاگرام

مجید شیری در یک نگاه
  • توانایی تشخیص ریشه مسائل و عارضه ها در یک سازمان
  • توانایی ترکیب راه حل های موجود و خلق راه حل های جدید
  • توانایی انگیزش دیگران و ایجاد چشم اندازهای جدید برای اونها
  • توانایی تجزیه و تحلیل جامع و ایجاد تصویر جامع از وضع موجود
  • توانایی کار با افراد بصورت یک بازیکن تیمی ایده آل
  • توانایی بعهده گرفتن نقش های مختلف در یک تیم کاری
  • توانایی برنامه ریزی، اجرا و به ثمر رساندن پروژه ها
مجید شیری دربارۀ خودش گفته:
من یه استراتژیست هستم؛ چشم اندازم جهانی بهتر و انسانی تر و ماموریت زندگی ام کمک کردن به افراد و کسب و کارهاست تا بتونن بهترین نسخه از خودشون باشن.
مجید شیری در راحت ملک ، به عنوان مدیرعامل در حال فعالیت است. دربارۀ راحت ملک شاید بد نباشد بدانید که:
کارگزاری املاک راحت ملک یک موسسه جامع خرید، فروش، ساخت و سرمایه گذاری در حوزه ساختمان است.
تا اینجا در دوره، مجید شیری مجموعاً 6 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که مجید شیری تا اینجای دوره پرسیده است:
روشهای جستجوی اینفلوئنسرها بر مبنای هشتگ رو توضیح دادید؛ سوال من اینه که چطور اینفلوئنسرها رو در یک محدوده جغرافیایی محدود پیدا کنیم؟ مثلاً من یه پیج در حوزه املاک در استان کرمانشاه دارم و مایلم فقط کاربرهای کرمانشاهی من رو بشناسن و فالو کنن. چطور باید اینفلودنسرهای مرتبط با حوزه ملک در محدوده کرمانشاه رو پیدا و باهاشون کار کنم؟
سلام خسته نباشید. تمرین ها رو چطور باید براتون بفرستیم و ارزیابی و کرکسیون بکنیم؟
در مورد 20 ویژگی محتوای خوب بلحاظ اجرایی چگونه رعایت این 20 ویژگی را در محتوایمان چک و کنترل کنیم؟ ابزار اجرایی مثل دستورالعمل و چک لیست و ... داره؟
سلام در دقیقه بین 23-25 ویدیوی Lead generation فرمودید چند نمونه از پروپوزال های دانشجویان قبلی مدیریت صنعتی رو در سایت جهت آشنایی قرار میدید. اما لینکش هنوز توی این صفحه نیست.
اگه ممکنه راههای بهینه برای تست یک ایده جدید کسب و کار نوپا یا استارتاپ بدون انجام هزینه زیاد برای کسایی که دانش فنی برنامه نویسی ندارند رو هم بفرمایید. بعنوان مثال اگر قصد داشته باشیم مطابق روش Lean بدون هزینه زیاد و استخدام تیم فنی چندتا ایده کسب و کار پلتفرمی رو با یک دامنه و هاست و چندتا لندینگ پیج و ارائه فیچرهای مختلف تست Problem/Solution fit بزنیم و ببینیم کدوم از این فیچرها بیشتر با نیاز بازار انطباق داره، بعد تیم توسعه رو به یکی از روشهای outsource/in-house استخدام کنیم و CMS اختصاصی نهایی رو بر مبنای اون نتایج بنویسیم و به مرور بهبود بدیم، از چه گزینه هایی باید و میتونیم استفاده کنیم؟
جناب طالبی سلام چه بعنوان یک دیجیتال مارکتر که احتمالن به کسب و کارها و کارفرماهای مختلف سرویس میده، و چه بعنوان یک صاحب کسب و کار یا کارآفرین که ممکن هست در مقاطع مختلف ایده هایی برای پیاده سازی کسب و کار در صنایع و بازارهای مختلف داشته باشه، از چه روشی اون شرکتهایی برتر که در یک حوزه کسب و کار خاص CMS تولید کرده اند رو پیدا کنیم؟ مثلاً خود جنابعالی با چه روشی به این 8 شرکت که در حوزه آموزش بهترین CMS ها رو تولید کرده اند رسیدید؟
به این سوال پاسخ داده شده است. برای استفاده از دوره و دریافت همۀ پاسخ‌ها عضو شوید و در دوره شرکت کنید.