مانی مظفری

مانی مظفری

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای مانی مظفری از 1401/02/19 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. مانی در حال حاضر در کسب و کاری در حوزۀ آفلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته هفدهم دوره است.مانی مظفری را می‌توانید اینجا پیدا کنید:


مانی مظفری در یک نگاه
  • دوست دار یادگیری و مطالعه
  • کنجکاو نسبت به امور جدید و نو
  • جنرالیست و علاقمند به یادگیری متوسط در حوزه های مختلف
  • علاقمند و نسبتا ماهر در نوشتن و نویسندگی
  • علاقمند به روانشناسی
  • علاقمند به بیزینس
  • علاقمند به فوتبال
مانی مظفری دربارۀ خودش گفته:
مانی مظفری هستم. روانشناس، مدرس و مشاور. که بصورت مداوم سعی دارم با افزایش میزان یادگیری، دامنه ی اطلاعاتم رو افزایش بدم و کسب و کارم رو بزرگتر کنم.
مانی مظفری در یک بالینگر ، به عنوان مدیر و مشاور تحصیلی در حال فعالیت است. دربارۀ یک بالینگر شاید بد نباشد بدانید که:
در حوزه کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی
تا اینجا در دوره، مانی مظفری مجموعاً 3 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که مانی مظفری تا اینجای دوره پرسیده است:
سلام، مخاطب با محتوای متنی من بهتر ارتباط برقرار می کنه ولی خب متاسفانه در فضای ویرگول خیلی کم حضور داره. پیشنهادی دارید؟
جناب طالبی، خسته نباشید و ممنون از محتوای مفید دوره تان، من و همکارانم به واسطه کاری که داریم (ارائه خدمات مشاوره و آموزش به دانشجویان روانشناسی) هر ساله تعداد زیادی از دانشجویان را برای تهیه رفرنس های دانشگاهی روانشناسی به کتابفروشی ها ارجاع می دهیم. با توجه به این که دسترسی به این کتاب ها گاهی اوقات برای دانشجویان سخت است، قصدم این بود در همان سایتی که داریم کتابفروشی آنلاینی به همان شکل بازارگاه راه اندازی کنیم. اما با توجه به نکاتی که شما فرمودید کمی شک کردم. چنین فرمی را هم توصیه نمی کنید؟
سلام و خسته نباشید بابت دوره ی عالی من یک هاست از قبل داشتم، برای سایت رسمی کسب و کارمون و برای تمریناتی که گفتید یک دامنه ی جدید گرفتم. آیا نیاز هست حتما یک هاست جدید برای این دامنه خریداری بشه یا میتونم دامنه رو به هاست قبلی متصل کنم؟ مشکلی پیش نمیاد؟