لیلا داداشیان

لیلا داداشیان

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

سرکار خانم لیلا داداشیان از 1400/11/27 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. لیلا در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته پنجاه و پنجم دوره است.لیلا داداشیان را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
| لینکداین | کانال تلگرام

لیلا داداشیان در یک نگاه
  • هرچه که تجربه کردم و آموختم دوست دارم برای تسهیل زندگی دیگران در اختیارشون قرار بدم.
  • یک کوچ هستم و شنونده بسیار فعال و عمیقی هستم.
  • تبحر خاصی در استفاده از Mind Map برای برنامه ریزی دارم.
  • علاقه خاصی به حوزه افراد دارای معلولیت دارم.
  • سریع می تونم یک مراسم رو برنامه ریزی کنم و وظایف افراد واگذار کنم.
  • کتاب خوندن را بسیار دوست دارم.
  • از دنیای بچگیم جدا نشدم و نخواهم شد، پس بهترین کارتون ها رو بهم هدیه بدید.
لیلا داداشیان دربارۀ خودش گفته:
لیلا داداشیان هستم، کوچ شغلی و کسب و کار، علاقه مندی من در حوزه افراد دارای معلولیت است. مجموعه جدیدی را در همین راستا راه اندازی کردم. در برگزاری مراسم هایی مثل نمایشگاه، بازارچه و سمینار تبحر دارم. شبکه های ارتباطی خوبی در حوزه هایی که در طول 20 سالی که کار کردم، دارم. خودم را موظف به یادگیری و ارتقاء دانش می دونم.
لیلا داداشیان دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
به نظر من دیجیتال مارکتینگ تنها برای کسب یک مهارت برای داشتن یک شغل مناسب نیست بلکه نیاز امروز هر فردی که به نحوی مارکتینگ در شغلش تاثیر داره هست.
این دوره مزیت بسیار خوبی که نسبت به بهترین دانشگاه هایی که درس خوندم داره اینه که استاد دوره و محتواها دائم به روزرسانی میشن. که این درمحیط دیجیتال واقعا مهمه چون هرروز این نرم افزارها در حال بروزرسانی هستند و چه بسا بعضی از این تغییرات خیلی وسیع است.
لیلا داداشیان در Nixana ، به عنوان بنیانگذار در حال فعالیت است. دربارۀ Nixana شاید بد نباشد بدانید که:
مجموعه ای با هدف تسهیل گری در حوزه شغل، کسب و کار افراد دارای معلولیت
تا اینجا در دوره، لیلا داداشیان مجموعاً 6 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که لیلا داداشیان تا اینجای دوره پرسیده است:
سوال من در واقع مثل آقای تقوی منتها در فیلد بازاریابی فیزیکی، بنظرم رسید می تونه مثل طرح های Loyality Program بسیار پرکاربرد باشه، یعنی مدل جمع آوری اطلاعات خیلی برام جذاب بود. حالا سوالم اینه آیا تا به حال روش کار شده؟
در روش Ask من حسم اینه که مشتری تو یه دور باطل میوفته، خوب یکبار ثبت نام کرده به ما اجازه داده که جهت اطلاع رسانی بهش ایمیل بفرستیم، بعد دوباره بخش جدید حتی نه تکراری انتخاب می کنه دوباره همون پروسه معرفی و دادن آدرس ایمیل را می خواهیم، این رو در چند سایت و اخیرا در Hubspot ذقیقا تجربه کردم. نمی دونم آیا این لازمه طبق قانون که هربار اجازه گرفته بشه؟ یا با یک هوش مصنوعی یا بقول شما کدنویسی میشه کاری کرد که متوجه بشیم این فرد یکبار در ثبت نام ایمیل داده و این نکته اجازه مجدد هم از طریق همان ایمیل به دستش رسیده و اونو با هربار آدرس ایمیل خواستن کلافه نکنیم؟
من فایل های PDF رو دیدم، اما علیرغم آنچه از جناب بقوسیان شنیدم اصلا از این عناوین خوشم نیومد، بسیار دم دستی و حتی زرد بود. بجز یکی دو تا که بطور نرمال همه داریم استفاده می کنیم، یعنی به ذهن مون میرسه. حالا می خوام بدونم این اشکال دیدگاه منه تو این جامعه ای که بالاخره سگمنت مشتری من هم همین فرهنگ رو داره یا من باید اینها رو کنار بزارم بشینم برای خودم فکر کنم و یک سری عناوین انتخاب کن با یکی دو فرد صاحبنظر مشورت کنم و از اونها استفاده کنم؟
لینک هایی که در این ویدئو آورده شده آیا جایی ثبت شده؟
تصمیم گیری در مورد اینکه در موارد مشابه از ابزارهای تحت کنترل ما استفاده کنیم یا ابزارهای متعلق به ما، مطمئنا به استراتژی ما برمی گرده، اما بعلت موارد ضد و نقیضی که بخصوص در این دوران کرونا دیدم برام جای سوال شده، که با وجود ابزارهایی مثل، اسکای روم، الوکام، قبل از اینا ادوبی با اون نوشتار فارسی خنده دارش و حالا این همه ابزار با کیفیت های متفاوت، چرا باید یک موسسه هزینه بالایی پرداخت کنه و LMS اختصاصی طراحی کنه؟ آیا ربطی به حفظ حقوق مشتریان داره؟
آیا امکانش هست یک پلتفرم مثل Mydmc داشته باشیم و روی همون دامین فروشگاه هم بالا بیاریم؟ اگر بله آیا جداگانه کتابفروشی هم میشه داشت؟ منظورم همه با یک دامین ولی ساب دامین ها متفاوت باشه؟
به این سوال پاسخ داده شده است. برای استفاده از دوره و دریافت همۀ پاسخ‌ها عضو شوید و در دوره شرکت کنید.