فرشته اکبری

فرشته اکبری

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

سرکار خانم فرشته اکبری از 1399/11/04 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. فرشته در حال حاضر در کسب و کاری در حوزۀ آفلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته چهارم دوره است.فرشته اکبری را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
وب سایت | لینکداین | پینترست

فرشته اکبری در یک نگاه
  • رهبر هستم.
  • با انگیزه هستم.
  • یادگیرنده و یاد دهنده هستم.
  • از کتاب خوندن لذت می برم.
  • تفریح اولم کار کردنه.
  • سرگرمی من موسیقی و فیلم.
  • سفر کردن و بودن در طبیعت بهم انرژی مثبت میده.
فرشته اکبری دربارۀ خودش گفته:
عاشق یادگیری و رشد هستم و باور دارم که هر کس خالق زندگی خودش هست و از فرصت زندگی مون باید در جهت رشد و لذت استفاده کنیم.
فرشته اکبری دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
بهترین دوره بازاریابی که واقعا یاد میگیری و تفکر میکنی نسبت به مسیر کاری و ابزارهایی که لازم هستند.
فرشته اکبری در Fereshteh ، به عنوان بنیان گذار و مدیر عامل در حال فعالیت است. دربارۀ Fereshteh شاید بد نباشد بدانید که:
کارآفرینی اجتماعی در حوزه زنان و صنایع دستی
تا اینجا در دوره، فرشته اکبری مجموعاً 4 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که فرشته اکبری تا اینجای دوره پرسیده است:
پیرو پرسش آقای احمد جعفری در خصوص نحوه ارزیابی برای جذب پوزیشن های تولید محتوا، سوال من این است که چطور من صاحب کسب و کار که تخصص در زمینه ارزیابی یک محتوا به صورت حرفه ای ندارم، علاوه بر بررسی رزومه و مرتبط بودن سوابق، چه فاکتورهایی را می توانم در نمونه کار استعلام کنم؟ مثلا اثربخشی نمونه کارها. همین طور معیارها و نحوه انتخاب یک فرینلسر با یک کارشناس محتوای داخلی متفاوت است؟
تو کانال کسب و کار ۲۴ فایل صوتی که در این ویدیو اشاره شد تا گوش بدیم کامل پیدا نکردم فقط ۳ یا ۴ فایل استراتژی بود. همین طور فایلی که مربوط به وبینار مدیریت صنعتی که گفتید به طور اختصاصی در سایت قرار میدین ممنون میشم بگید از کجا پیدا کنم
در توضیحات این ویدیو اشاره کردید که سایت سازها در SEO محدودیت دارند. سوال من این است که آیا من میخواهم با استفاده از فروشگاه سازها تست بگیرم خیلی تفاوت در SEO خواهم داشت برای تصمیم گیری به راه اندازی فروشگاه اصلی یا خیر.
آیا نام ناظر (چه شخص یا شرکت) باید در قرارداد ذکر شود؟ با توجه به تجربه شما چقدر پیش آمده که مجری با ناظر وارد تعامل شوند و از عدم آگاهی کارفرما استفاده شود؟ اگر چنین اتفاقی بیافتد قطعا کارفرما به دلیل ناآشنا بودن با پروسه فنی مطلع نمی شود. چطور می توان فاکتورهایی در نظر گرفت تا کارفرما مطلع شود و یا در صورت مطلع شدن چه راهکاری پیشنهاد می کنید؟