فرزانه مومبنی صالحی

فرزانه مومبنی صالحی

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

سرکار خانم فرزانه مومبنی صالحی از 1400/11/24 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. فرزانه در حال حاضر در کسب و کاری در حوزۀ آفلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته دوم دوره است.فرزانه مومبنی صالحی را می‌توانید اینجا پیدا کنید:


فرزانه مومبنی صالحی در یک نگاه
  • توانایی ارتباط برقرار کردن با مشتری
  • سخت کوشی
  • انگیزه بالا برای انجام کار
  • تمایل زیاد برای کسب تجارب بیشتر
  • خستگی ناپذیر
  • برنامه ریزی برای کسب و کار مستقل
  • منظم و پیگیر در امور کاری
فرزانه مومبنی صالحی دربارۀ خودش گفته:
فرزانه مومبنی صالحی، 34 ساله، دارای تجربه 12 سال کار بازاریابی، آشنا به 90 درصد شهرهای استان خوزستان و شناخت مشتری های سوپر مارکتی، آشنا به صفر تا صد کار بازاریابی در این زمینه هستم. وبه همین جهت قصد دارم تجربیات شخصی خود که در این سال ها کسب کردم را در از طریق منابع اینترنتی در اختیار کسانیکه قرار است وارد این حوزه کاری بشوند و یا دوستانی که هم اکنون در این حوزه فعالیت دارند، بگذارم. و به همین دلیل وارد برای یادگیری وارد این مسیر شده ام. و امیددارم که بتوانم حداکثر نتیجه مطلوب را کسب کنم و به بهترین نحود در اختیار هم صنف های خود قرار دهم.
فرزانه مومبنی صالحی دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
بنده ابتدا وارد دوره اموزش سئو با تیم کار نکن، آقای امین آرامش شدم. و حدود دو ماه در این دوره حضور داشتم. اطلاعات کلی در این زمینه کسب کردم و تجربه خوبی داشتم. الان که تقریبا پایان جلسه دوم این دوره یعنی دیجیتال مارکتینگ هستم، در واقع الان بعضی از مطالب برای من در حال مرور شدن هستن. و اطلاعات خیلی خوبی در این مدت هر چند کوتاه کسب کردم. و تا اینجتی کار بسیار راضی هستم.
فرزانه مومبنی صالحی در پخش مواد غذایی برادران رشید ، به عنوان سرپرست فروش در حال فعالیت است. دربارۀ پخش مواد غذایی برادران رشید شاید بد نباشد بدانید که:
پخش مواد غذایی و خرازی برادران بن رشید با تجربه 3 دهه فعالیت در استان خوزستان در زمینه تهیه و توزیع محصولات غذایی، خرازی و بهداشتی
واقع در مجتمع بزرگ بنکداران اهواز
تا اینجا در دوره، فرزانه مومبنی صالحی مجموعاً 1 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که فرزانه مومبنی صالحی تا اینجای دوره پرسیده است:
باسلام و وقت بخیر من در یک دوره ای که چند ماه پیش گذروندم، یک سایت برای انجام کار خودم که نوشتن مقاله ست، بالا آوردم. که با ووردپرس هست. الان باتوجه به توضیحات این ویدئو چون اولین تجربه من در اینترنت خواهد بود، توصیه شما این هست که از فروشگاه ساز استفاده کنم برای بار اول؟ من باوورد پرس کار کردم و تا حدودی تولید محتوا و سئو نیز انجام دادم.سوال من برای اون قسمت هست که بعدا نیاز بشه مطالب رو به وورد پرس انتقال داد و... نظر شما رو میخواستم بدونم. ممنون