فاطمه زاهدی محبوب

فاطمه زاهدی محبوب

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

سرکار خانم فاطمه زاهدی محبوب از 1398/12/26 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. فاطمه در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته چهلم دوره است.فاطمه زاهدی محبوب را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
| ویرگول

فاطمه زاهدی محبوب در یک نگاه
  • عاشق نوشتنم برای همین تولید محتوا بهترین شغله برای من
  • صبر و حوصله زیادی دارم،
  • تو انجام کارها سختگیرم، باید بهترین خروجی رو داشته باشم
  • دارم یاد میگیرم کارهام رو بهتر مدیریت کنم
  • از یادگیری خسته نمی‌شم
فاطمه زاهدی محبوب دربارۀ خودش گفته:
علاقمند به دیجیتال مارکتینگ، با تمرکز بر سئو، 😉
فاطمه زاهدی محبوب دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
دوره ای که مطمئن هستم من رو به اهدافم می‌رسونه، یکی از بهترین اتفاقات شغلی من آشنایی با عادل طالبی و شرکت تو دوره بازاریابی دیجیتال هست،
فاطمه زاهدی محبوب در ، به عنوان فریلنسر حوزه سئو در حال فعالیت است. دربارۀ شاید بد نباشد بدانید که:

تا اینجا در دوره، فاطمه زاهدی محبوب مجموعاً 4 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که فاطمه زاهدی محبوب تا اینجای دوره پرسیده است:
سلام در قسمت تحلیل رقبا دو تا سایت https://hypeauditor.com/ و https://socialblade.com/ معرفی میشن که باهاش بتونیم وضعیت رشد رقبا رو بررسی کنیم امروز که من بررسی میکنم hypeauditor باید اکانتش خریداری بشه و socialblade اصلا باز نمیشه حتی با کمک ابزار دور زدن تحریم . امکانش هست برای نحوه خرید اکانت و استفاده از اینها یه مقدار راهنمایی کنید.
سلام . در این ویدئو در مورد کلماتی که در نتایج سرچ، تصاویر جایگاه خوبی دارند صحبت شد. من دقیقا در همین رابطه یک مشکل با سایتی که تولید محتواش انجام دادم دارم. کلمه کلیدی پارچه رومبلی سرچ بالایی داره و از اون دسته کلماتی هست که اولین نتیجه اش تصاویر هستند و سایت ما در بین تصاویر رتبه 1 هست. به همین دلیل در سرچ کنسول impressions بالایی داریم ولی کسی روی اون تصاویر کلیک نمیکنه (شاید به دلیل عدم جذابیت تصاویر شاید هم دلایل دیگه) و نرخ کلیک به شدت پایینه. من چکار کنم که این نرخ کلیک بیارم بالا. اگر تصویر عوض کنم مشکلی پیش نمیاد؟
سلام . در ابزار keywordtool.io چرا زبان فارسی رو موقع جستجو انتخاب نمیکنید؟ دلیل خاصی داره؟
سلام اگر بخوام به عنوان سئوکار یک مجموعه شروع به کار کنم و قرار باشه قرار داد به صورت درصدی از فروش باشه با توجه به زمانبر بودن فرایند سئو چطور قرارداد بنویسم که بعدا کمتر با مشکل مواجه بشم و هم خودم راضی باشم و هم کارفرما رضایت داشته باشه . من تجربه کمی تو سئو دارم و فکر میکنم با آموزشهایی که دارم میبینم میتونم از پس سئو این مجموعه و سازمان بر بیام