غزل عمیدی

غزل عمیدی

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

سرکار خانم غزل عمیدی از 1399/12/20 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. غزل در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته پنجاهم دوره است.غزل عمیدی را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
وب سایت | توییتر | اینستاگرام | لینکداین | پینترست| ویرگول | فیس‌بوک

غزل عمیدی در یک نگاه
غزل عمیدی دربارۀ خودش گفته:
مهندسی کامپیوتر خوندم و مشغول فعالیت در حوزه سئو و طراحی سایت هستم.
غزل عمیدی در ، به عنوان در حال فعالیت است. دربارۀ شاید بد نباشد بدانید که:
خدمات سئو و طراحی سایت
تا اینجا در دوره، غزل عمیدی مجموعاً 6 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که غزل عمیدی تا اینجای دوره پرسیده است:
در سایت فروشگاهی با محصولات کاملا مشابه مثلا ساعت دیواری که فقط طرح ها متفاوت هستند و هر کدوم یک صفحه مجزا دارند از چه روشی استفاده کنیم تا canibalization نشه؟ این سوال رو در گروه پشتیبانی پرسیدم ، جناب طالبی ارجاع دادن به وبینارها و پشیبانی هم زحمت ارسال لینک رو کشیدن. اما به این دلیل که ویدیوها رو تا جلسه 50 خریداری کردم امکان دسترسی به اون وبینارها رو ندارم. ممنون میشم اگه اینجا پاسخ بدین
در سایت moz در خصوص backlink گفته مراقب باشید تعداد زیادی backlink با یک ancertext یکسان به سایتتون ندید چون ممکنه گوگل اینو به عنوان دستکاری کردن ranking سایتتون شناسایی کنه. سوالم اینه در مورد بک لینک هایی که در همین دوره به سایت mydmc دادیم و جزیی از تمرین ها بود آیا این مطلب رو در نظر گرفته بودید؟ متن اصلی: https://moz.com/beginners-guide-to-seo/growing-popularity-and-links Too many backlinks with the same anchor text could indicate to the search engines that you`re trying to manipulate your site`s ranking in search results.
در بخش on-page SEO مقاله moz در Link accessibility از لینک هایی گفته که باید کلیلک بشن و اغلب از دید کراولر پنهان هستن. متن اصلی : Links that require a click (like a navigation drop-down to view) are often hidden from search engine crawlers منظورش کدوم لینک هاست؟
من در سایتم که برای تمرین دوره ازش استفاده می کنم با استفاده از تکنیک کیوریشن محتواهایی در حوزه یوگا تهیه میکنم. به این صورت که از کتابهای زبان اصلی مطالبی رو به شکل ترکیبی انتحاب و ترجمه می کنم، ضمن اینکه به نام کتاب هم اشاره میکنم. بعضی از این کتابها در ایران ترجمه شدن.سوالم اینه طبق قانون برای انتشار چنین محتواهایی باید از ناشر کتاب ترجمه شده در ایران اجازه داشته باشم؟
اگر محتواهایی که در ویرگول می گذاریم را در وبلاگ کپی کنیم مشکلی پیش میاد؟
به بخش تمرین در سایت اشاره کردین و همینطور بخشی به نام بحث یا دیسکاشن، اما هیچ کدام در سایت نیستن. در کانال هم ندیدم کسی تمرین ارسال کنه. ممکنه راهنمایی بفرمایید؟
به این سوال پاسخ داده شده است. برای استفاده از دوره و دریافت همۀ پاسخ‌ها عضو شوید و در دوره شرکت کنید.