علی صالحی

علی صالحی

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای علی صالحی از 1399/09/06 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. علی در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته سوم دوره است.علی صالحی را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
| لینکداین

علی صالحی در یک نگاه
علی صالحی دربارۀ خودش گفته:
دوره دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوا را در مجتمع فنی تهران گذرانده‌ام و در کنار آن طراحی سایت با وردپرس و دوره Content Marketing در HubSopt را به‌صورت آنلاین آموزش دیده‌ام. همچنین با انگیزه و اشتیاقی که به یادگیری داشته‌ام در حوزه Social Media Management، Site Admin، Content SEO و کارهای گرافیکی و ویدئویی تجربه لازم را هم کسب کرده‌ام.
من روحیه پویایی دارم، هر روز برای موفقیت بیشتر تلاش می‌کنم و هم‌اکنون در کنار کارهایم با گذراندن دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال آقای عادل طالبی سعی می‌کنم در مسیر اهدافم مصمم‌تر قدم بردارم.

علی صالحی در حامی پیشگامان توسعه ، به عنوان Content Provider در حال فعالیت است. دربارۀ حامی پیشگامان توسعه شاید بد نباشد بدانید که:
گروه آموزشی حامی‌بورس مجموعه‌ای از تحلیلگران و مدرسین بازار سرمایه است که از پاییز ۱۳۹۷ گرد هم آمده‌اند تا با شناسایی بهترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی ایران و جهان، کارآمدترین محتوای آموزشی را به مخاطبان خود ارائه دهند.