علی زمانی باجگانی

علی زمانی باجگانی

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای علی زمانی باجگانی از 1398/12/21 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. علی در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته پنجاهم دوره است.علی زمانی باجگانی را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
وب سایت | اینستاگرام | لینکداین | کانال تلگرام

علی زمانی باجگانی در یک نگاه

تا اینجا در دوره، علی زمانی باجگانی مجموعاً 4 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که علی زمانی باجگانی تا اینجای دوره پرسیده است:
سلام و یک سوال دیگر این تگ Canonical که در مورد آن صحبت شد به ظاهر گوگل حتما قرار نیست گوش به حرف ما بدهد و تاثیر بگذارد و در برخی موارد صفحاتی که کنیبال هم شدند در نتایج جستجو باز هم نمایش داده می‌شوند آیا این مورد درست است یا خیر؟
سلام ممنون بابت آموزش دقیقه ۷.۳۰ راه حل‌هایی که گفتید مورد اول رو درست متوجه نشدم منظورتون این بوده که کلمات کلیدی مربوط در دو صفحه دیگر را لینک دهیم به صفحه‌ای که مد نظر هست؟ ممنون
سلام و ممنون بابت ویدیو آیا تمام اسکیما های حال حاضر در جستجوی وب فارسی قابل اجرا هستند؟ به عنوان مثال اسکیمای How To رو چندین ماه پیش بنده تست کردم اما در نتایج نمایش داده نشد با اینکه رتبه‌ی یک هم بود
سلام ممنون بابت آموزش پیشنهاد می‌کنم در ابزار keywordtool از زبان فارسی استفاده کنید فارسی افغانستان جواب بهتری را می‌دهند.