علی جان شفائیان فرد

علی جان شفائیان فرد

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای علی جان شفائیان فرد از 1398/12/29 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. علی جان در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته چهل و ششم دوره است.علی جان شفائیان فرد را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
| لینکداین

علی جان شفائیان فرد در یک نگاه
علی جان شفائیان فرد دربارۀ خودش گفته:
من ۳۶ سالمه. یه پسر ۴ ساله دارم. عاشق یادگیری هستم و هر روز زمان قابل توجهی رو به بهتر شدن خودم اختصاص می‌دم. از فوتبال بازی کردن خسته نمی‌شم.
علی جان شفائیان فرد دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
زیباترین اتفاق زندگی من در سال ۹۹ حضور تو دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال آقای طالبی بود که من رو اصولی با دنیای دیجیتال مارکتبنگ آشنا کرد.
علی جان شفائیان فرد در فروشگاه اینترنتی بورسیکا ، به عنوان مدیرعامل در حال فعالیت است. دربارۀ فروشگاه اینترنتی بورسیکا شاید بد نباشد بدانید که:
فروشگاه اینترنتی بورسیکا بیش از ۴ ساله که در حوزه خرده فروشی آنلاین فعالیت می‌کنه. محصولاتی مثل لوازم خانگی، کالای دیجیتال و لوازم شخصی برقی در بورسیکا عرضه میشه.
تا اینجا در دوره، علی جان شفائیان فرد مجموعاً 1 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که علی جان شفائیان فرد تا اینجای دوره پرسیده است:
پنل های مشابه زلکا هم میشه نام ببرید؟ این اطلاعاتی که زلکا میده خیلی هیجان انگیزه اما برام سواله که چقدر دقیقه؟ و سوال بعدی اینکه آیا برای کسب و کارهای کوچک یا پیج‌های اینستاگرامی کوچک هم دیتاها قابل اعتماد هستن؟ یا اینکه مثلا پیج اینستاگرام باید به یه حدی از فالور و اینگیجمنت برسه بعد از اینجور پنل‌ها استفاده کنیم؟