صالح ناصرالمعمار

صالح ناصرالمعمار

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای صالح ناصرالمعمار از 1399/08/05 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. صالح در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته سوم دوره است.صالح ناصرالمعمار را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
وب سایت

صالح ناصرالمعمار در یک نگاه
  • من فقر آموزشی رو در ایران ریشه کن میکنم
  • ارادت فوق‌العاده‌ای به یونگ و روانکاوی یونگی دارم
  • بهترین نکته شخصیتی من توانایی تعامل همدلانه با افراد حاضر در زندگیمه
  • کتاب زیاد میخونم مخصوصا از انتشارات آریاناقلم و سیته
  • از کودکی با وردپرس بزرگ شدم و هنوزم کار باهاش خیلی برام لذت بخشه
  • من یک رهبر زاده شدم و بعدش مهارت های مذاکره رو یاد گرفتم
  • توی اینستا هستم ولی بازاریابی شبکه های اجتماعی انجام نمیدم
صالح ناصرالمعمار دربارۀ خودش گفته:
با افتخار یک دهه هفتادی هستم و همیشه خودم رو به عنوان یک جوان خلاق میدیدم و همچنان میبینم حدود هشت ساله که در حوزه کارآفرینی دیجیتال، دیجیتال مارکتینگ و طراحی فرآیندهای مارکتینگی مشغول هستم و الان هم در ایجادو با همکارانم مشغول به ارزش‌آفرینی هستیم...
امیدوارم که دانشجوی خوبی باشم و یک دانشجوی مادام‌العمر بمونم
صالح ناصرالمعمار دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
اگر کسی در فضای دیجیتال فعال باشه و عادل طالبی رو نشناسه باید به به‌روز بودنش شک کرد چون چندین ساله که از توی کانال تلگرام کار و کسب داریم بهترین دانش عملی رو از ایشون دریافت میکنیم و الان این فرصت پیش اومده که یکبار برای همیشه تمام اون مطالب رو به طور یکجا و منظم یاد بگیریم.
به عنوان یک فعال در حوزه کسب و کار و بدون مبالغه باید بهتون بگم هزینه‌ای که برای کسب کردن این تجربه‌ها خودتون باید پرداخت کنید تا از راه تجربه و شکست این تجربیات رو یاد بگیرید بیش از چند ده میلیون تومانه ...
صالح ناصرالمعمار در ایجادو ، به عنوان موسس و مدیر اجرایی در حال فعالیت است. دربارۀ ایجادو شاید بد نباشد بدانید که:
ما به شرکت های با بودجه بازاریابی و تبلیغات پایین کمک میکنیم از سایتشون درآمد داشته باشند


تا اینجا در دوره، صالح ناصرالمعمار مجموعاً 1 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که صالح ناصرالمعمار تا اینجای دوره پرسیده است:
سلام استاد عزیز من یک وبسایت آموزش آنلاین بر پایه وردپرس دارم راه اندازی میکنم که روش قابلیت دادن آزمون آنلاین و سیستم افیلیت مارکتینگ وجود داره، حالا میخواستم بدونم برای اینکه این سیستم ها درست کار کنند هاست اشتراکی کافیه؟ یا اینکه بار پردازشی زیادی داره و باید یک فکر دیگه بکنم؟