صالح ناصرالمعمار

صالح ناصرالمعمار

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای صالح ناصرالمعمار از 1399/08/05 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. صالح در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته سوم دوره است.صالح ناصرالمعمار را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
وب سایت

صالح ناصرالمعمار در یک نگاه
  • من فقر آموزشی رو در ایران ریشه کن میکنم
  • ارادت فوق‌العاده‌ای به یونگ و روانکاوی یونگی دارم
  • بهترین نکته شخصیتی من توانایی تعامل همدلانه با افراد حاضر در زندگیمه
  • کتاب زیاد میخونم مخصوصا از انتشارات آریاناقلم و سیته
  • از کودکی با وردپرس بزرگ شدم و هنوزم کار باهاش خیلی برام لذت بخشه
  • از بین ابزارهای بازاریابی دیجیتال، بیشتر از همه گوگل آنالیتیکس به کارم اومده همیشه
  • من توی اینستا نیستم
صالح ناصرالمعمار دربارۀ خودش گفته:
با افتخار یک دهه هفتادی هستم و همیشه خودم رو به عنوان یک جوان خلاق میدیدم و همچنان میبینم حدود هشت ساله که در حوزه کارآفرینی دیجیتال، دیجیتال مارکتینگ و طراحی فرآیندهای مارکتینگی مشغول هستم و الان هم در فانوس با همکارانم مشغول به ارزش‌آفرینی هستیم...
امیدوارم که دانشجوی خوبی باشم و یک دانشجوی مادام‌العمر بمونم
صالح ناصرالمعمار دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
اگر کسی در فضای دیجیتال فعال باشه و عادل طالبی رو نشناسه باید به به‌روز بودنش شک کرد چون چندین ساله که از توی کانال تلگرام کار و کسب داریم بهترین دانش عملی رو از ایشون دریافت میکنیم و الان این فرصت پیش اومده که یکبار برای همیشه تمام اون مطالب رو به طور یکجا و منظم یاد بگیریم.
به عنوان یک فعال در حوزه کسب و کار و بدون مبالغه باید بهتون بگم هزینه‌ای که برای کسب کردن این تجربه‌ها خودتون باید پرداخت کنید تا از راه تجربه و شکست این تجربیات رو یاد بگیرید بیش از چند ده میلیون تومانه ...
صالح ناصرالمعمار در مرکز عدالت آموزشی فانوس ، به عنوان موسس و مدیر اجرایی در حال فعالیت است. دربارۀ مرکز عدالت آموزشی فانوس شاید بد نباشد بدانید که:
ما اعتقاد داریم هر ایرانی حق داره به آموزشهای باکیفیت دسترسی داشته باشن برای همین با کمک مردم شریف ایران این آموزشها رو به دست فرزندان کم برخوردار ایرانی میرسونیم...


تا اینجا در دوره، صالح ناصرالمعمار مجموعاً 1 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که صالح ناصرالمعمار تا اینجای دوره پرسیده است:
سلام استاد عزیز من یک وبسایت آموزش آنلاین بر پایه وردپرس دارم راه اندازی میکنم که روش قابلیت دادن آزمون آنلاین و سیستم افیلیت مارکتینگ وجود داره، حالا میخواستم بدونم برای اینکه این سیستم ها درست کار کنند هاست اشتراکی کافیه؟ یا اینکه بار پردازشی زیادی داره و باید یک فکر دیگه بکنم؟